اخبار ارز دیجیتال

Metaverse تجربه رانندگی در انتخاب سفرهای دنیای واقعی در سال ۲۰۲۳: یک مطالعه

یک نظرسنجی شامل ۲۴۱۷۹ پاسخ‌دهنده در ۳۲ کشور نشان داد که تقریباً نیمی (۴۳ درصد) از پاسخ‌دهندگان قصد دارند از واقعیت مجازی برای تحریک انتخاب‌های خود استفاده کنند.

با باز شدن مرزها پس از محدودیت‌های سفر طولانی‌مدت به دلیل COVID-19، یکی از جدیدترین اکوسیستم‌های فرعی رمزنگاری، متاورس، قرار است به مسافران کمک کند تصمیم بگیرند که کدام مقصد را واقعاً می‌خواهند تجربه کنند. یک مطالعه جدید که شخصاً توسط Booking.com انجام شده است. آشکار می کند که .

Booking.com، یک آژانس مسافرتی آنلاین محبوب، با بررسی ۲۴۱۷۹ پاسخ دهنده در ۳۲ کشور دریافت که مسافران علاقه زیادی به کاوش در مقاصد به صورت مجازی هنگام برنامه ریزی برنامه های سفر دارند. Gen Z (45٪) و Millennials (43٪) به احتمال زیاد تجربه سفر در Metaverse را امتحان کردند.

نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان، یا ۴۳ درصد، تمایل خود را برای استفاده از واقعیت مجازی برای کمک به آنها در انتخاب تایید کردند. از این گروه، تقریباً ۴۵۷۴ شرکت کننده مطمئن بودند که سفر به یک مکان جدید تنها از طریق یک تجربه مجازی خواهد بود.

علاوه بر این، بیش از ۳۵٪ از پاسخ دهندگان مایلند چند روز را در Metaverse بگذرانند تا از محیط هایی که مقاصد محبوب ارائه می دهند استفاده کنند. به گفته Booking.com، فناوری‌های کمکی مانند بازخورد لمسی، این تجربه را با اجازه دادن به کاربران برای تجربه سواحل شنی و آفتاب گرمسیری بدون نیاز به بیرون رفتن، افزایش می‌دهد.

محبوب ترین نوع تعطیلات منبع: Booking.com

با این حال، ۶۰٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که تجربه ارائه شده توسط متاورس و فناوری مجازی کمتر از تجربه حضوری است. برخی از محبوب ترین مقاصد در سال ۲۰۲۳ عبارتند از سائوپائولو (برزیل)، پوندیچری (هند)، هوبارت (استرالیا) و بولزانو (ایتالیا).

مربوط: KPMG Partners: “انفجار” Metaverse توسط B2B هدایت می شود، نه مصرف کنندگان خرده فروشی

برنامه‌های غول فناوری مایکروسافت برای ورود به تجارت متاورس پس از تلاش کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) برای جلوگیری از خرید اکتیویژن بلیزارد، با یک مانع بزرگ مواجه شد.

به گفته ساتیا نادلا، مدیر عامل و رئیس مایکروسافت، خرید ۶۹ میلیارد دلاری Activision Blizzard “نقش کلیدی در توسعه پلتفرم Metaverse ایفا کرد.” با این حال، FTC به اقدامات ضد رقابتی اشاره کرده است که توزیع بازی‌های کنسولی را پس از تصاحب یک شرکت بازی‌سازی رقیب توسط مایکروسافت محدود می‌کرد.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا