اخبار ارز دیجیتال

بازی های خودرویی در متاورس 🤓 و رمزارزها

هیپ Metaverse واقعی است و یکی از محبوب ترین فعالیت های کاربران در پلتفرم های واقعیت مجازی، انجام بازی های مختلف است. در حال حاضر، اکثر سکه‌های کریپتو متاورس، بازی‌های ساده بازی برای کسب درآمد را با حداقل مکانیک ارائه می‌دهند. برای کسانی که به دنبال ارتقای سطح بالای بازی‌های مسابقه‌ای هستند، این مقاله به سه بازی برتر مسابقه‌ای کریپتو Metaverse برای تماشای سال 2022 می‌پردازد.

DeathRoad که در سپتامبر 2021 راه اندازی شد، ادعا می کند که اولین بازی مسابقه ای Metaverse است که بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است. DeathRoad به دنبال تبدیل شدن به یک اکوسیستم جامع نسل بعدی برای مسابقات اتومبیلرانی است تا از مهارت های خود استفاده کنند و دارایی های دیجیتال قابل مبادله و با ارزش به دست آورند.

این پروژه دارای توکن DRACE است که ارز بومی روی پلتفرم است. کاربران می توانند DRACE را در حالت نبرد جاده مرگ کسب کنند و خودروهای NFT را در بازار بخرند/بفروشند. علاوه بر این، کاربران می توانند جعبه های مخفی NFT را برای دریافت وسایل نقلیه/سلاح های جدید باز کنند.

کاربران در حال حاضر می توانند با واریز یک ماشین NFT، بازی DeathRoad را شروع کنند. بازیکنان می‌توانند یک ماشین NFT را در بازار خریداری کنند، با کمترین قیمت، قیمت نوشتاری 500 DRACE (تقریباً 12 دلار).

DRACE با 0.02 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار کاملاً رقیق آن 24 میلیون دلار با حداکثر عرضه 1 میلیارد توکن است.

می توانید DRACE را در PancakeSwap و Bitget خریداری کنید. همچنین میتوانید سوالات رانندگی آیین نامه را نیز از طریق متاورس دریافت کنید.

REVV Racing که در سپتامبر 2020 راه اندازی شد، یک بازی مسابقه ای مبتنی بر اتریوم است که توسط برندهای Animoca توسعه یافته است. REVV دارای یک مدل بازی مسابقه ای است و جدیدترین اضافه شده به REVV Motorsport Metaverse است.

اتومبیل های مسابقه ای REVV NFT هایی هستند که کاربران می توانند در OpenSea خریداری کنند. هر خودرو دارای ویژگی ها و آمارهای مختلفی است که نشان می دهد عملکرد آن در مسابقات چقدر است. مسابقات بر روی بلاک چین ثبت می شوند، اما مسابقات واقعی خود مسابقات سه بعدی استاندارد هستند.

بازیکنان می توانند از طریق MetaMask به بازی متصل شوند اما برای شروع بازی باید یک ماشین خریداری کنند. در حال حاضر، بازیکنان می‌توانند ماشینی با ارزش 0.002ETH بخرند که در زمان نوشتن این مقاله تقریباً 7 دلار است. خبر خوب این است که کاربران مجبور نیستند هزینه های هولناک گاز را بپردازند، زیرا فهرست در Polygon است.

قیمت پایین ورودی REVV Racing یک انگیزه عالی برای کاربران جدیدتر است تا با NFT و Metaverse پای خود را وارد دروازه کنند. اگر به دنبال بازی‌های مسابقه‌ای مبتنی بر بلاک چین هستید، REVV Racing را به شدت توصیه می‌کنم.

REVV در حال حاضر با قیمت 0.12 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته بیش از 8 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار آن 34 میلیون دلار با حجم 24 ساعته 4 میلیون دلار است.

می‌توانید REVV را در Uniswap، KuCoin، Bittrex، Poloniex، PancakeSwap و موارد دیگر خریداری کنید.

یک روند محبوب برای بازی‌های مسابقه‌ای Metaverse، بازی‌های مسابقه‌ای مجازی اسب‌سواری است، زیرا آنها جنبه‌های قمار و تجربه‌ای همهجانبه را برای دوستداران مسابقه اسب‌سواری در آنجا ترکیب می‌کنند.

یکی از رهبران مسابقات اسب دوانی Metaverse DeRace است، یک بازی مسابقه اسب دوانی NFT که در آن کاربران می توانند در مسابقات اسب دوانی شرکت کنند و اسب های NFT را با ویژگی های منحصر به فرد پرورش دهند.

DeRace که در آگوست 2021 راه اندازی شد، دارای توکن DERC است. کاربران می توانند اسب های NFT را با DERC خریداری کنند و از طریق این توکن جوایزی دریافت کنند. DERC سوختی برای اکوسیستم DeRace است که مسئول تمام تراکنش های درون بازی است.

در حال حاضر DERC با قیمت 2.86 دلار با حجم 24 ساعته 3.7 میلیون دلار معامله می شود. ارزش بازار آن 111 میلیون دلار است و عرضه در گردش آن 38.8 میلیون توکن است.

می‌توانید DERC را در Uniswap، PancakeSwap، Crypto.com، QuickSwap و موارد دیگر خریداری کنید.

DeathRoad Metaverse یک شهر مجازی است که در آن مسابقه‌دهنده‌های DeathRoad ماشین یا زمین می‌خرند/می‌فروشند/اجاره می‌کنند و در حالت نبرد با یکدیگر بازی می‌کنند تا جوایزی کسب کنند.

  • مسابقه‌دهنده‌ها برای خرید جعبه‌های NFT به نمایشگاه شهر می‌روند تا ماشین‌ها را باز کنند.
  • مسابقه‌ها همچنین می‌توانند برای خرید یا فروش خودروهای دست دوم از/به به بازار همتا به همتا مراجعه کنند.
  • یک مسابقه‌دهنده باید حداقل 5 ماشین داشته باشد تا بتواند زمینی برای ایجاد یک گاراژ بخرد در شهر.
  • مسابقات اتومبیلرانی دارای گاراژ می توانند خدمات کرایه اتومبیل را در جایی باز کنند که سایر مسابقات اتومبیلرانی برای بازی اتومبیل کرایه می کنند.
  • مسابقات اتومبیلرانی بدون گاراژ فقط می توانند از صاحبان گاراژ اتومبیل اجاره کنند.
  • مسابقه‌ها می‌توانند از ماشین‌های خودشان استفاده کنند یا ماشین‌هایی را از هر صاحب گاراژ اجاره کنند تا هر کدام را به چالش بکشند
  • دیگر در حالت نبرد که در آن مسابقه‌دهنده‌ها توافق می‌کنند نقشه‌ای را برای مسابقه انتخاب کنند.
  • یک تالار شهر وجود دارد که در آن همه مسابقه‌دهنده‌ها می‌توانند به توسعه متاورس رأی دهند.
  • وزن آرا بستگی به اتومبیل های متعلق به مسابقه دهندگان دارد.

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا