🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار تقلب: MetaMask به کاربران رمزارز در مورد مسمومیت آدرس هشدار می دهد

کلاهبرداران از آدرس کیف پول تولید شده از مولد آدرس vanity برای مطابقت با اولین و آخرین نویسه آدرس کیف پول قربانی استفاده می کنند.

به گفته تیم MetaMask، کلاهبرداری های جدید آدرس کیف پول های رمزنگاری که سعی می کنند از بی دقتی کاربران سوء استفاده کنند، در حال افزایش است.

در این اطلاعیه، ارائه دهنده کیف پول دیجیتال MetaMask به کاربران در مورد به اصطلاح “کلاهبرداری با مسمومیت آدرس” هشدار داد. کلاهبرداران از آدرس کیف پول تولید شده از مولد آدرس vanity برای مطابقت با اولین و آخرین نویسه آدرس کیف پول قربانی استفاده می کنند. این به این امید انجام می شود که کاربران ناآگاه وجوه را به آدرس جعلی اشتباه منتقل کنند.

در حالی که این تلاش به هکرها امکان دسترسی به کیف پول کاربر را نمی دهد، هرکسی که ممکن است قبل از ارسال موجودی دارایی دیجیتال عادت به کپی کردن آدرس کیف پول از تاریخچه تراکنش های خود کرده باشد، می تواند به راحتی وجوه را کپی کند. ممکن است به آدرس های گربه ارسال کند.

مربوط: آدرس کیف پول Nomad Exploit 1.5 میلیون دلار به Tornado Cash منتقل می کند

به همین دلیل، ارائه دهندگان کیف پول به کاربران هشدار داده اند که همیشه تراکنش ها را قبل از ارسال موجودی به دقت بررسی کنند. این شرکت تاکید کرد که برای اطمینان از ارسال وجوه به کیف پول صحیح، بهتر است هر کاراکتر آدرس کیف پول را بررسی کنید.

جدای از این، این شرکت توصیه می کند که کاربران کپی آدرس های کیف پول را از تاریخچه تراکنش خود متوقف کنند و هنگام ارسال دارایی های دیجیتال از دفترچه آدرس خود استفاده کنند.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا