اخبار ارز دیجیتال

MetaMask Staking راه اندازی می شود و به Lido و Rocket Pool Liquid Staking متصل می شود

ConsenSys با راه اندازی MetaMask staking به ارائه دهندگان Lido و Rocket Pool متصل می شود.

کاربران MetaMask به لطف ادغام‌های جدید اعلام‌شده توسط ConsenSys، قرار است به ارائه‌دهندگان Lido و Rocket Pool دسترسی داشته باشند.

MetaMask Staking این امکان را برای کاربران به اشتراک گذاشتن اتر (ETH) از طریق پروتکل‌های Lido و Rocket Pool باز می‌کند و خدماتی را ارتقا می‌دهد که امنیت و تمرکززدایی بلاک‌چین اتریوم را بهبود می‌بخشد.

کاربران می‌توانند نرخ‌های پاداش، کنترل شبکه و محبوبیت ارائه‌دهندگان مختلف استیکینگ مایع را مقایسه کنند تا اطلاعات بیشتری را برای کمک به انتخاب راه‌حل شرط‌بندی ارائه کنند. این سرویس در نسخه بتا عمومی با برنامه های غیرمتمرکز نمونه کارها MetaMask (DApps) شروع می شود.

کاربران می‌توانند از طریق استخرهای Lido و Rocket به اشتراک بگذارند و موجودی توکن شرط‌بندی شده برای Lido (stETH) و Rocket Pool (rETH) را مشاهده کنند. این توکن ها همچنین می توانند از طریق MetaMask Swap به ETH بازگردانده شوند.

سهامداری مایع روشی برای قرار دادن دارایی‌ها در بلاک چین اتریوم است که به کاربران اجازه می‌دهد با حفظ توانایی انتقال آزادانه و تجارت دارایی‌های خود، جوایزی کسب کنند. دارایی ها در یک قرارداد هوشمند سپرده می شوند تا بر اساس کل مبلغ شرط بندی شده توسط همه کاربران، پاداش دریافت کنند.

آباد میان، مدیر محصول متامسک، به کوین تلگراف گفت که تقاضای کاربران برای راه‌حل‌های سهام در این سرویس پس از انتقال اتریوم به اجماع اثبات سهام در سپتامبر ۲۰۲۲ افزایش یافت.

“طبق یک نظرسنجی داخلی، ۸۵٪ از پاسخ دهندگان گفتند که مایلند قبل از تصمیم گیری در مورد محل سرمایه گذاری دارایی های خود، چندین گزینه را در نظر بگیرند. علاوه بر این، بیش از ۷۴٪ از پاسخ دهندگان سهام دارند.

Mian همچنین تایید کرد که MetaMask امکان ارائه ارائه دهندگان اضافی مایعات را بررسی خواهد کرد. او همچنین فاش کرد که MetaMask به جای ارائه مستقیم خدمات استیکینگ، کاربران را از طریق عملکرد قرارداد هوشمند، به ارائه دهندگان پیشروی استیک مایع اتریوم متصل می کند.

کوین تلگراف همچنین از MetaMask Institutional، پلتفرمی که به سرمایه گذاران نهادی خدمات می دهد، در مورد امکان راه اندازی یک سرویس سهام سوال پرسید. او گفت که به ارزیابی محصول به عنوان یک کل ادامه می دهد.

Mian همچنین گفت که تأثیر ابزار staking بر تمرکززدایی اتریوم به محبوبیت، تجربه کاربر و تقاضا برای سرویس staking بستگی دارد.

استیکینگ تنها یکی از عواملی است که بر تمرکززدایی شبکه های بلاک چین تاثیر می گذارد.

تجزیه و تحلیل بلاک چین که توسط نانسن در دسامبر ۲۰۲۲ انجام شد، نشان داد که تقاضا برای خدمات استیکینگ مایع اتریوم پس از The Merge در حال افزایش است. از ۱۳ ژانویه، قرارداد سهام اتریوم حاوی بیش از ۱۶ میلیون اتریوم بود که استخر سهام Lido’s Liquid با بیش از ۴.۶ میلیون ETH سپرده شده، بزرگترین مشارکت کننده بود.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا