🚨 اخبار ارز دیجیتال

MetaMask Snap به کاربران اجازه می دهد تا از طریق Solflare با Solana DApps تعامل داشته باشند

فیلیپ دراگوسلاویچ، یکی از بنیانگذاران Solflare، گفت که این ادغام “اصطکاک” را که مانع از ورود کاربران بالقوه به اکوسیستم سولانا می شود، از بین می برد.

Solflare، ارائه‌دهنده کیف پول Solana، MetaMask Snaps را ادغام کرده است تا به کاربران MetaMask اجازه دهد تا نمونه کارها Solana خود را مستقیماً از کیف پول رمزنگاری محبوب خود مدیریت کنند.

بر اساس اعلامیه ارسال شده به کوین تلگراف، ارائه دهنده کیف پول Solana (SOL) با ادغام های جدید، موانع ورود و استفاده را در بلاک چین Solana کاهش می دهد. Solflare از افزونه ای به نام MetaMask Snaps استفاده می کند تا کاربران MetaMask را قادر سازد با برنامه های غیرمتمرکز مختلف (DApps) در اکوسیستم Solana تعامل داشته باشند.

به گفته فیلیپ دراگوسلاویچ، یکی از بنیانگذاران Solflare، “اصطکاک” نصب یک کیف پول جدید “از ورود بسیاری از کاربران بالقوه Solana به اکوسیستم جلوگیری می کند.” دراگوسلاو افزود: “این ادغام می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد که بزرگترین پایگاه کاربر را به Web3 معرفی می کند. Solana را امتحان کنید و خودتان ببینید.”

این ویژگی با همکاری MetaMask Snaps، راهی برای گسترش عملکرد کیف پول محبوب Web3 امکان پذیر شده است. کریستین مونتویا، رئیس بخش محصولات MetaMask Snaps، در مورد این ادغام، گفت که همراه کردن کاربران MetaMask در Solana DApps گام بزرگی به سوی “تجربه کاربری یکپارچه تر” است.

MetaMask Snap که مدت ها مورد انتظار بود طراحی شده است تا به کاربران امکان تعامل با انواع شبکه های مختلف بلاک چین را بدهد. در مصاحبه اخیر با Cointelegraph در هفته بلاک چین کره، سیمون موریس، رئیس استراتژی ConsenSys، Snaps را به عنوان «فروشگاه اپلیکیشن اپل» برای MetaMask توصیف کرد، جایی که توسعه‌دهندگان شخص ثالث DApp‌هایی به نام «Snaps» را راه‌اندازی می‌کنند. من این کار را ممکن کردم.

مطالب مرتبط: “آینده چند زنجیره ای بسیار روشن است” – MetaMask از همه توکن ها از طریق Snap پشتیبانی می کند

علاوه بر این، این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا SOL، توکن های کتابخانه برنامه Solana و توکن های غیر قابل تعویض را از طریق MetaMask مدیریت کنند. در این اطلاعیه تاکید شده است که کاربران فعلی MetaMask می‌توانند کیف پول‌های خود را در سراسر زنجیره‌های اتریوم و سایر زنجیره‌های ماشین مجازی اتریوم (EVM) با بلاک چین سولانا یکپارچه کنند.

از آنجایی که Solana زیرساخت متفاوتی دارد، برای دسترسی به اکوسیستم به کیف پول مخصوص Solana مانند Solflare نیاز دارید. با این حال، یک ویژگی جدید به کاربران اجازه می دهد تا تعاملات خود با Solana را از طریق MetaMask مدیریت کنند.

برای اتصال به Solana، کاربران MetaMask باید به وب سایت Solflare مراجعه کنند یا کیف پول خود را به برنامه Solana متصل کنند. پس از مراحل نصب، کاربران می‌توانند دارایی‌های EVM خود را به Solana متصل کنند.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: NFT Collapse و Monster Ego در نمایشگاه جدید موراکامی به نمایش درآمد


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا