اخبار ارز دیجیتال

MetaMask ردیاب ارزش پورتفولیو NFT را در یک مشارکت جدید راه اندازی می کند

از طریق همکاری اخیر ما با NFTBank، ابزار جدید کیف پول MetaMask به کاربران امکان می دهد ارزش مجموعه های NFT خود را ردیابی کنند.

کاربران MetaMask اکنون می‌توانند ارزش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) خود را از طریق آخرین پیشنهاد ما پیگیری کنند. ارائه‌دهنده کیف پول یک ویژگی جدید را در ۲ نوامبر اعلام کرد. این اطلاعات قیمت گذاری بیش از ۵۰۰۰ مجموعه NFT متعلق به کاربران MetaMask را به روز می کند.

این ابزار جدید نتیجه همکاری با NFTBank، یک ابزار مدیریت پورتفولیو NFT و موتور ارزیابی است. برای ایجاد پیش‌بینی، NFTBank از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی استفاده می‌کند که کاربران را با قیمت‌ها برای NFT‌های مجزا در مجموعه به‌روزرسانی می‌کند.

بر اساس این اطلاعیه، الگوریتم هنگام محاسبه ارزش قیمت، پارامترهایی مانند کمترین قیمت، نادر بودن و توزیع پیشنهاد/پرسش را در نظر خواهد گرفت. گفته می شود این ابزار پیش بینی قیمت را با دقتی در حدود ۹۰ درصد یا بیشتر ارائه می دهد.

دانیل کیم، مدیر عامل NFTBank گفت: وضعیت فعلی بازار و نوسانات، درک قیمت گذاری را مهم تر کرده است.

“نیاز به درک قیمت مناسب برای NFTها با یادگیری بسیاری از نوسانات چشمگیر بازار NFT از هر زمان دیگری واضح تر می شود.”

در حالی که MetaMask به گسترش قابلیت های خود در فضای Web3 ادامه می دهد، یک محصول جدید با ارزش نمونه کارها عرضه می شود.

مربوط: چگونه فناوری بلاک چین روش سرمایه گذاری مردم را تغییر می دهد

اخیراً اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه شرکت نرم‌افزار بلاک چین ConsenSys سالانه ۲.۴ میلیون دلار برای کمک به راه‌اندازی سازمان مستقل غیرمتمرکز MetaMask Grants (DAO) اختصاص خواهد داد. DAO توسط کارمندان MetaMask هدایت می شود و به توسعه دهندگان خارجی که در داخل اکوسیستم می سازند کمک های مالی صادر می کند.

MetaMask همچنین چند هفته قبل از اعلام Portfolio Tracker ویژگی دیگری را برای موسسات اعلام کرد. با همکاری مدیریت Cobo NFT، ما یک ویژگی جدید نگهداری برای سرمایه گذاران نهادی NFT را اعلام کرده ایم.

موسسه MetaMask در مصاحبه قبلی با Cointelegraph گفت که در حال بررسی بهبود آموزش و اطلاعات در دسترس کاربران قبل از تعامل با این پلتفرم است.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا