🚨 اخبار ارز دیجیتال

MetaMask خریدهای ETH را از طریق PayPal در اختیار کاربران ایالات متحده قرار می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربران ایالات متحده همچنین می توانند ETH را از PayPal به MetaMask ارسال کنند. این دو شرکت برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ همکاری خود را اعلام کردند.

کیف پول ارزهای دیجیتال MetaMask، خرید اتر (ETH) را از طریق PayPal برای کاربران ایالات متحده، یکی از بزرگترین بازارهای متامسک، آغاز کرده است. این شرکت ادعا می کند که اولین کیف پول Web3 است که تراکنش های ETH را از طریق PayPal ارائه می دهد.

با این مشارکت، کاربران ایالات متحده اکنون می توانند هنگام خرید ETH با استفاده از MetaMask، PayPal را به عنوان روش پرداخت خود انتخاب کنند. این ادغام همچنین امکان انتقال ETH از PayPal به MetaMask را فراهم می کند.

در دسامبر گذشته، شرکت فناوری مالی با شرکت مادر متامسک، ConsenSys، همکاری کرد و ادعا کرد که این مشارکت به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌طور یکپارچه ارزهای رمزنگاری شده را خریداری کنند و به راحتی اکوسیستم Web3 را کشف کنند.

PayPal به اکوسیستم گسترده ای از ارائه دهندگان پرداخت می پیوندد که قبلاً با MetaMask ادغام شده اند، از جمله Coinbase Pay، MoonPay، Sardine، Transak و Wyre. این شرکت در گزارش سه ماهه خود که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت کرده است، مجموعاً ۹۴۳ میلیون دلار دارایی رمزنگاری شده را تا ۳۱ مارس ۲۰۲۳ فاش کرده است که به گفته وی ۶۰۴ میلیون دلار دارایی رمزنگاری شده است. این دارایی نسبت به سه ماهه گذشته ۵۶ درصد افزایش یافته است. دارایی ها را گزارش کرد.

این ادغام جدید تنها چند هفته پس از اعلام ویژگی جدیدی به MetaMask انجام می شود که به MetaMask اجازه می دهد ارزهای دیجیتال را با ارز فیات مستقیماً از پورتفولیو Dapps خریداری کند. این ویژگی جدید که با نام «خرید ارزهای دیجیتال» شناخته می‌شود، به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از روش‌های پرداخت مختلف مانند کارت‌های نقدی و اعتباری و حواله‌های بانکی، ارزهای دیجیتال مختلف را خریداری کنند.

این سرویس بیش از ۱۸۹ کشور را پوشش می دهد و بیش از ۹۰ ارز دیجیتال را در هشت شبکه از جمله اتریوم، پلیگون، آربیتروم، زنجیره هوشمند BNB، زنجیره قرارداد Avalanche، فانتوم، Optimis و Cero پشتیبانی می کند. برای هر خرید، این ویژگی موقعیت مکانی و مقررات محلی شما را در نظر می گیرد تا یک قیمت سفارشی ارائه دهد.

MetaMask یکپارچه سازی و مشارکت را برای گسترش دامنه خود و ارائه خدمات جدید به مشتریان خود دنبال کرده است. یکی از پیشرفت‌های اخیر، گسترش دسترسی مستقیم به ارزهای دیجیتال در نیجریه است. این کیف پول با همکاری با فین تک ارز دیجیتال MoonPay، کاربران کشورهای آفریقایی را قادر می سازد تا از طریق حواله های بانکی فوری، ارزهای رمزنگاری شده را خریداری کنند. بر اساس شاخص پذیرش کریپتو جهانی Chainaosis 2022، نیجریه در بین ۲۰ کشور برتر پذیرش رمزارز قرار دارد.

مجله: جو روبین – حقیقت درباره موسس ETH Split و “Crypto Google”نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا