اخبار ارز دیجیتال

MetaMask Wyre را از جمع کننده در میان گزارش بسته شدن حذف می کند

قرار بود Wyre توسط استارت‌آپ تجارت الکترونیک سانفرانسیسکو بولت به مبلغ ۱.۵ میلیارد دلار در سال گذشته خریداری شود، اما در نهایت این معامله لغو شد.

کیف پول کریپتو MetaMask در بحبوحه گزارش‌هایی مبنی بر اینکه Wyre قصد دارد به زودی فعالیت خود را متوقف کند، به پشتیبانی از سرویس پلتفرم پرداخت رمزنگاری Wyre پایان می‌دهد.

MetaMask در ۵ ژانویه در توییتر اعلام شد ارائه با حذف Wyre به عنوان یک جمع کننده موبایل، کاربران اکنون می توانند ارزهای دیجیتال را مستقیماً از کیف پول دیجیتال خود خریداری کنند.

MetaMask از کاربران خواست که از Wyre در جمع‌آوری‌کننده‌های موبایل استفاده نکنند و گفت: “ما در حال حاضر در حال حذف افزونه هستیم، لطفا صبور باشید.”

بر اساس این اعلامیه، متامسک به پشتیبانی از بسیاری از درگاه‌های پرداخت دیگر مانند Transak، MoonPay و Sardine ادامه می‌دهد. MetaMask گفت: این سرویس برای Apple Pay، کارت های بانکی و انتقال پول در دسترس است.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که مدیر عامل Wyre، Ioannis Giannaros به کارمندان اعلام کرد که این شرکت به زودی فعالیت خود را متوقف خواهد کرد.

جیاناروس گفت: “ما به انجام هر کاری که می توانیم ادامه خواهیم داد، اما می خواهم همه برای این واقعیت آماده باشند که در هفته های آینده باید تجارت خود را کاهش دهیم.”

مربوط: ۲۰۲۳ می تواند سال سختی برای سرمایه گذاری های مخاطره آمیز باشد: تحقیقات کهکشان

MetaMask بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد. وایر به چندین پرسش مطبوعاتی Cointelegraph پاسخ نداد.

Wyre که در سال ۲۰۱۳ در سانفرانسیسکو تأسیس شد، یک شرکت پیشرو در پرداخت ارزهای دیجیتال است که تقریباً سال گذشته به قیمت ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. در آوریل ۲۰۲۲، استارتاپ تجارت الکترونیک ایالات متحده Bolt با خرید Wyre موافقت کرد. در بحبوحه بازار خرس ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲، بولت در نهایت تصمیم گرفت این معامله را در سپتامبر لغو کند.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا