اخبار ارز دیجیتال

MetaMask ویژگی را برای فروش ETH در ارز فیات راه اندازی کرد

ویژگی فروش MetaMask Portfolio حدود پنج ماه پس از آن ارائه شد که این کیف پول به کاربران اجازه داد تا با استفاده از پول فیات از حساب های بانکی، PayPal، کارت های نقدی و اعتباری، ارزهای دیجیتال را خریداری کنند.

کیف پول ارزهای دیجیتال MetaMask از راه اندازی قابلیتی خبر داد که به کاربران اجازه می دهد اتر (ETH) را به ارز فیات بفروشند.

در پست 5 سپتامبر در X (توئیتر سابق)، MetaMask گفت کاربرانی که کیف پول‌های ارزهای دیجیتال متصل به برنامه متنوع‌سازی پورتفولیو پلتفرم دارند، می‌توانند ETH را نقد کنند و فیات را به ایالات متحده، بریتانیا و حساب‌های بانکی اروپایی انتخاب کنند. MetaMask گفت که استقرار اولیه آن محدود به ETH بود، اما قصد دارد در آینده به “توکن های گاز بومی در شبکه های لایه 2” گسترش یابد.

این ویژگی فروش حدود پنج ماه پس از عرضه MetaMask به کاربران برای خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از پول فیات از حساب های بانکی، PayPal، کارت های نقدی و کارت های اعتباری ارائه شد. در آن زمان، این پلتفرم اعلام کرد که قصد دارد سرویس «خرید ارز دیجیتال» را برای بیش از 90 توکن برای کاربران بیش از 189 کشور ارائه کند.

مربوط: MetaMask خریدهای ETH را از طریق PayPal در اختیار کاربران ایالات متحده قرار می دهد

MetaMask قبلاً همکاری خود را با ارائه دهندگان ارزهای رمزپایه onramp مانند MoonPay، Sardine، Transak و Wyre اعلام کرده بود. در ماه مارس، این پلتفرم یک بازار سرمایه گذاری برای مشتریان نهادی راه اندازی کرد.

کیف پول های ارزهای دیجیتال که توسط بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی در کشورهای مختلف استفاده می شود، اغلب توسط کلاهبرداران و شروران هدف قرار می گیرند. Cointelegraph در 5 سپتامبر گزارش داد که کلاهبرداران کنترل وب سایت های دولتی خاصی در هند، نیجریه، مصر، کلمبیا، برزیل و ویتنام را به دست گرفته اند و کاربران را فریب می دهند تا اطلاعات شخصی خود را به سایت جعلی Metamask ارسال کنند.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شودنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا