اخبار ارز دیجیتال

MetaMask ویژگی خرید ارز فیات جدید را برای ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این ویژگی جدید به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از روش‌های پرداخت مختلف از جمله کارت‌های نقدی و اعتباری، PayPal، حواله‌های بانکی و ACH فوری، ارزهای دیجیتال را خریداری کنند.

MetaMask، ارائه‌دهنده کیف پول رمزنگاری و برنامه غیرمتمرکز (Dapp) از راه‌اندازی ویژگی جدیدی خبر داده است که به کاربران امکان می‌دهد رمزارز را با ارز فیات مستقیماً از Dapps خریداری کنند. هدف از این حرکت ارائه راهی آسان برای کاربران برای خرید ارزهای دیجیتال با ارز فیات است.

ویژگی جدید «خرید ارزهای دیجیتال» به کاربران MetaMask اجازه می‌دهد تا طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال را با استفاده از روش‌های پرداخت مختلف مانند کارت‌های نقدی و اعتباری، PayPal، حواله‌های بانکی و ACH (خانه تسویه خودکار) فوری خریداری کنند. این سرویس برای کاربران بیش از 189 کشور جهان مستقر خواهد شد و بیش از 90 توکن را در هشت شبکه مختلف از جمله اتریوم، Polygon، Arbitrum، Binance Smart Chain، Avalanche Contract Chain، Fantom، Optimism و Celo ارائه خواهد کرد.

برای دسترسی به این ویژگی، کاربران MetaMask می توانند کیف پول خود را به Portfolio Dapp متصل کنند یا از کیف پول افزونه MetaMask استفاده کنند.[購入]روی دکمه کلیک کنید. از آنجا، کاربران می توانند منطقه، روش پرداخت، و توکن ها و شبکه هایی را که می خواهند خریداری کنند، انتخاب کنند.

این ویژگی همچنین عوامل مختلفی مانند موقعیت مکانی کاربر و مقررات محلی را در نظر می گیرد تا برای هر خرید یک قیمت سفارشی ارائه دهد. هنگامی که کاربر یک مظنه را انتخاب کرد، برای تکمیل تراکنش به وب سایت ارائه دهنده شخص ثالث هدایت می شود. سپس وجوه به طور مستقیم به کیف پول MetaMask کاربر واریز می شود.

مرتبط: هشدار کلاهبرداری: MetaMask به کاربران در مورد شایعات فریبنده airdrop در 31 مارس هشدار می دهد

در طول سال‌ها، MetaMask با چندین سازمان همکاری کرده است تا به کاربران جدید در پلتفرم خود کمک کند.

در سال 2022، Metamask با PayPal همکاری کرد تا به کاربران MetaMask امکان خرید و انتقال اتر (ETH) از طریق پلتفرم PayPal را بدهد. این سرویس که در 14 دسامبر اعلام شد، به کاربران اجازه می‌دهد با ورود به اپلیکیشن متامسک موبایل، ETH را خریداری کرده و آن را از PayPal به MetaMask منتقل کنند. با این کار کاربر به حساب پی پال خود هدایت می شود تا تراکنش کامل شود.

علاوه بر این، در 21 مارس، MetaMask یک ادغام جدید با ارائه دهنده فین‌تک کریپتو MoonPay را اعلام کرد که به کاربران در نیجریه امکان می‌دهد ارزهای دیجیتال را با حواله‌های بانکی فوری خریداری کنند. این ویژگی جدید که در موبایل MetaMask و Portfolio DApps موجود است، راه ساده‌تر و ارزان‌تری برای خرید ارزهای دیجیتال بدون استفاده از کارت اعتباری یا نقدی ارائه می‌دهد.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا