اخبار ارز دیجیتال

موسسه MetaMask، Cobo و Gnosis DAO در پروژه Soulbound Token همکاری می کنند

پروژه جدید NFT روح‌انگیز توسط Cobo، MetaMask Institutional و Gnosis Safe مدرک غیرقابل جایگزینی از انحصار و هویت را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

توکن‌های Soulbound (SBT) در حال تبدیل شدن به یک ستون اصلی در فضای Web3 برای کاربران و پروژه‌ها هستند تا خودشان را در واقعیت دیجیتال تعریف کنند.

اعلامیه ۱۳ دسامبر از سوی متولی دارایی های دیجیتال و توسعه دهنده فناوری بلاک چین، کوبو، یک پروژه جدید SBT را نشان داد که غول های صنعت ارزهای دیجیتال را متحد می کند و به توسعه هویت های دیجیتالی کاربران کمک می کند. مزرعه برنج.

Cobo، MetaMask Institutional، و Gnosis DAO برای ایجاد یک پروژه SBT، ‘Evolution’ با یکدیگر همکاری کرده اند. این ابزاری است که به کاربران کمک می کند خود را در واقعیت دیجیتال تعریف کنند و از روندهای صنعت به روز بمانند.

یکی از سخنگویان کوبو به کوین تلگراف گفت که SBT به پر کردن شکاف بین شناسه‌های کاربری Web2 و Web3 کمک می‌کند، زیرا نمی‌توان آنها را به بازار عرضه کرد.

این به ارائه دهندگان توکن اطمینان می دهد که با اعطای هویت، می توانند دسترسی و مزایای انحصاری را به مخاطبان هدف خود ارائه دهند.

SBTها ممکن است روند جدیدی باشند که یک شخصیت دیجیتالی را نشان می دهند، اما قرار نیست آنها جایگزین توکن های غیرقابل تعویض (NFT) یا ابزار ذاتی همراه با دارایی های قابل معامله شوند.

با این حال، به گفته سخنگوی Cobo، SBT می تواند به طور فزاینده ای برای ایجاد سطح دیگری از انحصار غیرقابل دستیابی با NFT های استاندارد مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از مجموعه “تکامل” به عنوان مثال، مالکان تحقیقات فصلی انحصاری در مورد فضای مالی غیرمتمرکز دریافت می کنند که در دسترس افراد خارج از جامعه SBT نیست.

توکن‌ها را می‌توان برای شناسایی و پاداش دادن به کاربران خاص استفاده کرد، اما همچنین می‌توان از آنها برای محدود کردن و حذف کاربران از پروژه‌ها و امتیازات خاص استفاده کرد.

نمایندگان کوبو گفتند، از دیدگاه برند یا کیف پول، SBT می تواند «کاربران را از تغییر کیف پول یا چرخش کلیدها برای اهداف امنیتی منصرف کند».

مربوط: Vitalik Buterin پیشنهاد می‌کند NFT‌ها را مانند آیتم‌های World of Warcraft «محصول روح» بسازید

این توسعه توسط یک پخش کننده اصلی Web3 زمانی انجام می شود که فضا با توسعه و معرفی SBT تغییر می کند.

این دارایی‌های دیجیتال جدید به عنوان کلیدهای بالقوه برای یک متافور آینده در نظر گرفته می‌شوند که در آن کاربران تابعیت را به عنوان بخشی از هویت دیجیتال خود دارند.

اخیراً در ژاپن، غول مالی سومیتومو میتسویی اعلام کرد که در حال آزمایش با SBT برای رفع نیازهای اجتماعی در منطقه است.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا