اخبار ارز دیجیتال

قیمت پیشنهادی opBNB به دلیل “اشکال” MetaMask بسیار بالا است: گزارش

طبق زنجیره BNB، MetaMask نرخ های توصیه شده از چندین شبکه را به طور متوسط ​​​​می دهد، که باعث شد نرخ های توصیه شده opBNB بسیار بالا باشد.

به دلیل یک “اشکال” در MetaMask، بیش از حد برآورد کردن طبق یک پست شبکه اجتماعی از زنجیره BNB، قیمت بنزین opBNB تجدید نظر شده است. بسیاری از کاربران نرخ پیشنهادی پیش فرض نشان داده شده در کیف پولشان را پرداخت می کنند، بنابراین نقل قول اشتباه می تواند منجر به پرداخت بیش از حد کاربران شود.

opBNB لایه 2 جمع آوری خوش بینانه اتریوم است. در 13 سپتامبر راه اندازی شد و توسط همان تیمی که BNB Chain را ایجاد کرد، توسعه یافت. این تیم گفت که اخیراً کشف کرده است که “MetaMask حداقل قیمت پیشنهادی گاز را بر اساس میانگین در همه شبکه ها تعیین می کند.” در حالی که این یک سیاست معقول برای سایر شبکه های L2 است، تیم گفت: “این یک تطابق کامل برای opBNB نبود.” تیم تحقیقاتی استدلال کرد که برآوردها نادرست است زیرا هزینه های opBNB “ممکن است بسیار کمتر از سایر شبکه های L1 و L2 باشد.”

مربوط: پادکست Hashing It Out: آینده برای زنجیره BNB چه خواهد بود؟

برای حل این مشکل، BNB Chain با تیم MetaMask تماس گرفت. آنها “بسیار مهربان بودند و موافقت کردند که الگوریتم را به روز کنند.” در نتیجه، کیف پول شما اکنون به طور دقیق هزینه های شبکه را نمایش می دهد.

طبق گفته تیم زنجیره BNB، کاربران اکنون می توانند با تغییر به opBNB از داخل MetaMask و انجام تراکنش ها، هزینه های هر شبکه را مشاهده کنند، که ثابت می کند کارمزدهای شبکه اغلب کمتر از رقبای خود است.

opBNB با استفاده از OP Stack، یک چارچوب ماژولار که می‌تواند برای ایجاد شبکه‌های بلاک چین قابل استفاده استفاده شود، توسعه داده شد. OP Stack توسط تیم OP Labs توسعه داده شد که در تلاش برای ایجاد یک “ابر زنجیره” متشکل از چندین شبکه بلاک چین به هم پیوسته است. سوپرچین با رقابتی از سوی “سوپرنت” Polygon که به دنبال دستیابی به اهداف مشابه است، روبرو است.


نویسنده: Tom Blackstone
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا