🚨 اخبار ارز دیجیتال

MetaMask به طور موقت از اپ استور حذف شد، نماینده پارلمان بریتانیا در مورد دزدی دریایی NFT هشدار داد: خبرنامه Nifty، ۱۱ اکتبر – ۱۱ اکتبر ۱۷

یمل جردیس، مدیر اجرایی بنیاد دسنترالند، معتقد است رکود بازار NFT به جای پسرفت، نشانه بلوغ است.

به آخرین نسخه خبرنامه Nifty Cointelegraph خوش آمدید. برای دریافت آخرین مقالات در مورد توکن های غیر قابل تعویض به خواندن ادامه دهید. هر چهارشنبه، خبرنامه Nifty اطلاعات و الهام بخش شما را با بررسی عمیق آخرین روندها و بینش های NFT می دهد.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه یک کمیته پارلمانی بریتانیا از مقامات خواست تا در مورد مسائل دزدی دریایی توکن غیرقابل تعویض (NFT) اقدام کنند. نظرات مدیران Web3 در مورد اینکه چگونه رکود بازار NFT در واقع نشانه بلوغ است را بررسی کنید. همچنین در خبرهای دیگر، درباره حادثه ای که منجر به حذف موقت MetaMask از اپ استور اپل شد، بیشتر بدانید.

نماینده پارلمان بریتانیا خواستار اقدام علیه دزدی دریایی NFT، ارز مجازی Fan Token است

اخیراً یک کمیته پارلمانی فراحزبی از مقامات بریتانیا خواسته است تا اقداماتی را برای محافظت از سازندگان در برابر نقض احتمالی حق نسخه‌برداری ناشی از NFT انجام دهند. این کمیته همچنین از دولت خواست تا به آسیب های احتمالی ناشی از انتشار دارایی های دیجیتال توسط سازمان های ورزشی رسیدگی کند.

به گفته اعضای کمیته، “مهم ترین مسئله” به خاطر سهولت و سرعتی که NFT ها می توانند با آن ساخته شوند، خطر حقوق مالکیت معنوی هنرمندان است.

به خواندن ادامه دهید

مدیران می گویند رکود بازار NFT نشان می دهد که در حال بلوغ به سمت «ابزار واقعی» است.

یمل جردیس، مدیر اجرایی بنیاد دسنترالند، به کوین تلگراف گفت که معتقد است با آموزش بیشتر جامعه در مورد NFT، تمرکز از تجارت سوداگرانه به عملی واقعی تغییر خواهد کرد.

مدیر اجرایی گفت که کاهش شدید قیمت NFT نباید به عنوان نشانه ای از ناراحتی تلقی شود. جردی گفت که بازار NFT در حال “پسرفت” نیست، بلکه “بلوغ” است.

به خواندن ادامه دهید

اپل به طور موقت MetaMask را از اپ استور حذف کرد

MetaMask، یک کیف پول اتریوم که در میان کلکسیونرهای NFT محبوب است، در ۱۴ اکتبر برای چند ساعت از اپ استور اپل حذف شد. این نگرانی ها را در مورد حذف کامل از بازار ایجاد کرد.

در آن زمان، کاربران اپل نیز قادر به دانلود برنامه های کاربردی از وب سایت MetaMask نبودند. برخی حدس می زنند که شرایط خدمات اپل پشت ناپدید شدن این برنامه است. قوانین اپ استور برنامه هایی را که «فرایندهای پس زمینه نامرتبط» مانند استخراج ارزهای دیجیتال را اجرا می کنند ممنوع می کند.

به خواندن ادامه دهید

کوین تلگراف را بررسی کنید NFT Steez پادکست

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا