اخبار ارز دیجیتال

متالیکا قبل از انتشار آلبوم ۷۲ Seasons هشدارهای کلاهبرداری با ارزهای دیجیتال صادر کرد

کلاهبرداران با استفاده از شایعات در مورد انتشار آلبوم جدید متالیکا و تور آینده، شروع به هدف قرار دادن متالدها از طریق جعل هویت در رسانه های اجتماعی کرده اند.

درست همانطور که گروه متال افسانه ای متالیکا به طرفداران هشدار داد که دقیقاً قبل از انتشار آلبوم جدیدشان ۷۲ Seasons مراقب کلاهبرداری های هدایایی ارزهای دیجیتال باشند، واضح است که بازیگران بد راه به جایی نمی برند.

کلاهبرداران با استفاده از شایعات در مورد انتشار آلبوم جدید متالیکا و تور آینده، شروع به هدف قرار دادن متالدها از طریق جعل هویت در رسانه های اجتماعی کرده اند. با این حال، متالیکا به سرعت به “جنبه زشت رسانه های اجتماعی” اشاره کرد و از طرفداران خواست تا از هدایای متالیکا کریپتو خودداری کنند و اظهار داشتند:

«بیایید تا حد امکان شفاف باشیم. [Metallica crypto giveaways] کلاهبرداری است. ”

متأسفانه، کوین تلگراف اخیراً افزایش تقلب در یوتیوب را برجسته کرده است. به گفته شرکت امنیت بلاک چین CertiK، این افزایش ۵۰۰ درصدی در یک سال است. کلاهبرداری مداوم متالیکا به آمار کمک کرده است زیرا گروه در مورد کانال های جعلی YouTube که به وب سایت های فیشینگ غیررسمی اشاره می کنند هشدار داده است.

همچنین از طرفداران خواسته شد تا تعاملات خود را با حساب‌های متالیکا تأیید شده محدود کنند، به‌ویژه زمانی که با اطلاعاتی سروکار دارند که می‌توانند «وحشی و دیوانه‌کننده» در نظر گرفته شوند.

در حالی که جامعه رمزارز نشانه‌های آشکار یک کلاهبرداری را می‌داند، این هشدار برای هشدار دادن به طرفداران عمومی غیرکریپتوکارنسی است که ممکن است در برابر کلاهبرداری‌های جدید آسیب‌پذیر باشند.

متالیکا همچنین فهرستی از کانال‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی خود را به اشتراک گذاشت تا به طرفداران کمک کند تا در معرض کلاهبرداری گسترده اعطای ارزهای دیجیتال قرار نگیرند.

مربوط: هشدار پلیس سنگاپور به سرمایه گذاران در مورد کلاهبرداری فیشینگ FTX: گزارش

کلاهبرداران کریپتو حتی به قربانیان سام بانکمن مدیر عامل FTX نیز رحم نکرده اند. یک ویدیوی دیپ‌فیک ظاهر شده است که نوید یک «هدیه» را می‌دهد که «ارز دیجیتال شما را دو برابر می‌کند».

ویدئوی مورد بحث از یک کلیپ مصاحبه قدیمی از SBF استفاده می‌کند و صدا را دستکاری می‌کند تا اطلاعات نادرست در مورد طرح جمع‌آوری سرمایه FTX منتشر کند.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا