اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل یوگا لبز: متا اصطلاح Metaverse را خراب کرد، اما اکنون در حال تکامل است

دانیل الگره، مدیر عامل آزمایشگاه‌های یوگا، گفت: در حالی که دنیای متا از تعداد کاربران کم رنج می‌برد، پلتفرم متاورس بر ساخت و ساز متمرکز شده است.

شرکت فناوری بزرگ متا با تحمیل دیدگاه ناهنجار خود به توده‌ها، نام بدی به متاورس داد. دانیل الگره، مدیر عامل آزمایشگاه یوگا، می گوید خوشبختانه، جهان های مجازی آنلاین باز همچنان در حال تکامل هستند.

در صحبت با Cointelegraph در Token 2049 در سنگاپور، الگره گفت که مشکل متاورس این است که حتی با وجود اینکه دیگر پلتفرم های متاورس از قبل وجود دارند، متا به این دلیل است که مردم می گویند “این چیز کاملاً جدیدی است.” “من این اصطلاح را خراب کردم.” گفت.

“من در اکتیویژن بلیزارد بودم و ما World of Warcraft را داشتیم. World of Warcraft متاورس است و Fortnite متاورس است. بنابراین من فکر می کنم Metaverse به روشی بسیار بسیار مثبت در حال تکامل است.”

Alegre گفت که پایگاه کاربر کوچک یک مشکل اصلی در Meta’s Horizon Worlds است، اما در غیر این صورت فقط “اگر دلیلی برای حضور در آنجا داشته باشید” مفید است.

“[Users] وارد شدم و گفتم: “سلام مارک، خیلی خوشحالم که تو را می بینم… پس چه کنیم؟” فقط شکست خورد و واکنش شدیدی در اتاق وجود داشت. ”

او گفت که برخلاف Horizon Worlds، متاورس آینده یوگا دیگر ساید (که حداقل از مارس 2022 در حال توسعه بوده و هنوز تاریخ عرضه رسمی ندارد) توسط جامعه ای از دارندگان توکن غیرقابل تعویض که می توانند به یکدیگر متصل شوند، نیرو می گیرد. ناشی از نیاز به فضای دیجیتال است.

الگر گفت: «اتصال دیجیتال چیزی است که آنها از ما خواسته اند. “در هسته آن، [Otherside] این راهی برای جامعه ما برای اتصال دیجیتالی در یک مکان است. ”

تا کنون، Otherside تنها از طریق تعداد انگشت شماری از دموهای دسترسی اولیه و یک “بررسی vibe” با یک گروه تمرکز در ماه ژوئیه دیده شده است. آلگره گفت که یوگا اخیراً تجربه محدود دیگری از Otherside را با “اعضای اصلی” اجرا کرد.

استارت‌آپ ساندباکس همکار دیگران نیز در تلاش است تا فرهنگ را به صورت آنلاین بیاورد، سباستین بورگت، یکی از بنیانگذاران، به کوین تلگراف گفت که این شرکت در حال ساخت محله‌هایی بر روی پلتفرم خود است که بازتاب کشورهایی مانند سنگاپور و ترکیه است. او گفت که این کار را انجام می‌دهد.

NFTهایی که در “دو جاده” واگرا می شوند

آلگره گفت که او همچنین دیدگاه های متفاوتی در مورد NFT ها می بیند. از سوی دیگر، NFT ها صرفاً به خاطر هنر و تاریخشان ارزش دارند. از یک سو، آنها به خاطر جامعه و حقوق مالکیت معنوی خود ارزش دارند.

او گفت: «ما به این دو روش نیاز داریم تا همه چیز آرام شود.

او موارد استفاده پروژه‌های NFT CryptoPunks و Bored Ape Yacht Club (BAYC) را (هر دو دارایی متعلق به یوگا که صاحبان IP تجاری دارند) مقایسه می‌کند و نحوه استفاده مالکان از آنها را برجسته می‌کند.

آلگره گفت که مجموعه اولیه NFT، CryptoPunks، در دسترس «موزه‌ها و مجموعه‌داران برتر» قرار می‌گیرد که شروع به درک ارزش داشتن نسخه‌های اصلی کرده‌اند.

مربوط: تیرانداز Shrapnel Web3 به لطف Gensler از برداشت وجه نقد توسط کاربران آمریکایی جلوگیری می کند

در همین حال، دارندگان BAYC در حال ساختن یک جامعه هستند و آلگره ادعا می کند که “بیش از 900 دارنده میمون ها کسب و کار خود را در بالای میمون ها ایجاد کرده اند.”

آلگر بسته قهوه ای را نشان می دهد که روی آن یک میمون Bored Ape توسط صاحب BAYC #9472 NFT به او داده شده است.منبع: اندرو فنتون/کوین تلگراف

او گفت که یوگا در موقعیتی مشابه یوتیوب است، جایی که مدل محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) به آن اجازه می‌دهد تا کسب‌وکاری را حول اشتراک‌گذاری ویدیوها در پلتفرم ایجاد کند.

شرکت‌های رسانه‌ای و آژانس‌های خلاق و تبلیغات مبتنی بر UGC وجود دارند.

الگر گفت: «این نشان می‌دهد که وقتی شما NFTها و مالکیت NFTها را به یک جامعه می‌دهید، آن‌ها آن را به گونه‌ای دریافت می‌کنند که حتی تصورش را هم نمی‌کنند». “هم فضاهای آفلاین و هم آنلاین.”

مجله: مجموعه NFT: هنر خلاقانه هوش مصنوعی، Tomorrowland آینده فردا را می فروشد


نویسنده: Jesse Coghlan
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا