اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که متا در حال برنامه ریزی برای “اخراج گسترده” است، اما در مورد بخش متاورس آن چطور؟

گفته می شود تا پایان سپتامبر، متا بیش از ۸۷۰۰۰ کارمند دارد که بیشتر آنها در بخش Reality Labs آن کار می کنند.

رسانه‌های اجتماعی و غول فناوری متا در این هفته در بحبوحه افزایش هزینه‌ها و سقوط اخیر بازار سهام خود را برای «اخراج‌های گسترده» آماده می‌کنند.

بر اساس گزارشی در وال استریت ژورنال (WSJ) در ۶ نوامبر، یک فرد آشنا به این موضوع گفت که اخراج های برنامه ریزی شده بر هزاران کارمند در طیف گسترده ای از ۸۷۰۰۰ نیروی کار متا تأثیر می گذارد و می تواند تأثیر بگذارد.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا در بخش آزمایشگاه های واقعیت این شرکت که ۳.۷ میلیارد دلار ضرر داشته است، مشاغل کاهش می یابد یا خیر.

هفته گذشته، مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا گفت که علاوه بر متاورس، این شرکت سرمایه‌گذاری خود را بر روی «چند حوزه رشد با اولویت بالا» از جمله موتور کشف هوش مصنوعی، تبلیغات و پلت فرم پیام‌رسانی تجاری متمرکز خواهد کرد. ، گفت:

این بدان معناست که برخی از تیم ها به طور معناداری رشد خواهند کرد، اما بسیاری از تیم ها یا ثابت خواهند ماند یا در سال آینده کوچک خواهند شد. […] به طور کلی، تا پایان سال ۲۰۲۳، ما انتظار داریم که تقریباً یکسان یا کمی کوچکتر از سازمان فعلی خود باشیم. “

در فراخوان درآمد، به نظر می‌رسد که کارآفرین میلیاردر سرمایه‌گذاری‌های شرکت در این حوزه‌ها را دوبرابر می‌کند و معتقد است که «این سرمایه‌گذاری‌ها در مسیر درستی هستند» و «این سرمایه‌گذاری‌ها باید به سرمایه‌گذاری سنگین در این بخش ادامه دهیم».

مربوط: قمار ۱۰۰ میلیارد دلاری متاورس زاکربرگ “عظیم و ترسناک” است – سهامداران

این گزارش تنها یک هفته پس از آن منتشر شد که متا درآمدهای سه ماهه سوم خود را گزارش داد که کمتر از انتظارات بود و هزینه های عملیاتی را افزایش داد. بر اساس گزارش یاهو فایننس، سهام نیز سقوط کرده است، به طوری که سهام متا اکنون به ۹۰.۷۹ دلار رسیده است، که طی پنج روز گذشته ۷.۵۶ درصد کاهش داشته و نسبت به سال قبل ۷۳.۱۹ درصد کاهش یافته است.

با وجود این، به نظر می رسد این شرکت همچنان فعالانه در بخش Metaverse استخدام می کند، با یک لیست شغلی که نشان می دهد ۳۸ مورد از ۴۱۳ لیست مربوط به واقعیت افزوده و مجازی است.

کوین تلگراف با متا تماس گرفت تا مشخص کند آیا تغییراتی در بخش متاورس وجود دارد یا خیر، اما پاسخی فوری دریافت نکرد.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا