🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحقیقات پیو: مردان زیر ۵۰ سال بازار ارزهای دیجیتال ایالات متحده را هدایت می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس تجزیه و تحلیل مرکز تحقیقات پیو، در چند سال گذشته تغییرات زیادی در مورد پذیرش و اعتماد ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ایجاد نشده است.

آخرین گزارش مرکز تحقیقات پیو در مورد ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، که در ۱۰ آوریل منتشر شد، وقتی صحبت از پذیرش و اعتماد ایالات متحده به بازار رو به رشد کریپتو به میان می آید، تعجب آور نیست.

شاید بزرگترین دستاورد، یافته‌های پیو باشد که ۷۵ درصد از بزرگسالان آمریکایی که نام ارزهای دیجیتال را شنیده‌اند، به ایمنی و قابلیت اطمینان آن‌ها اعتماد کمی دارند یا اصلاً اعتماد ندارند.

با این حال، این آمار ممکن است نشان دهنده احساسات واقعی سرمایه گذاران معمولی ارزهای دیجیتال نباشد. نرخ پذیرش بر اساس سن و جنسیت بسیار متفاوت است و مردان ۱۸ تا ۵۰ ساله بخش عمده ای از جنبش بازار ارزهای دیجیتال ایالات متحده را تشکیل می دهند.

این نظرسنجی به تعدادی از سؤالات مربوط به احساسات ارزهای دیجیتال ایالات متحده در سن، نژاد و جنسیت پرداخته است (روش نظرسنجی از اقلیت خاصی استفاده می کند. اشاره می شود که این گروه بیش از حد نمونه برداری شده است). پاسخ ها از ۱۰۰۷۱ شرکت کننده در نظرسنجی جمع آوری شد.

مربوط: نظرسنجی: نزدیک به نیمی از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که ضربات رمزنگاری بدتر از حد انتظار است

شرکت‌کنندگان زن بالای ۵۰ سال ضعیف‌ترین احساسات را نشان دادند، به‌ترتیب تنها ۱۰ درصد و ۸ درصد از جمعیت‌شناسی هر دو حداقل مقداری ارز دیجیتال خریداری کرده‌اند. در واقع، از هر چهار مرد بالغ در ایالات متحده، یک نفر حداقل یک ارز دیجیتال دارد. سرمایه گذاری.

همچنین توجه داشته باشید، استفاده از ارزهای دیجیتال در ایالات متحده همچنان بر اساس نژاد متفاوت است. بر اساس این گزارش، «حدود ۲۴ درصد از بزرگسالان آسیایی و ۲۱ درصد از بزرگسالان سیاهپوست یا اسپانیایی تبار می گویند که روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده یا از آن استفاده کرده اند، در مقایسه با ۱۴ درصد از بزرگسالان سفید پوست».

سایر زمینه‌ها و شاید نگرانی‌هایی که قابل ذکر است شامل این واقعیت است که به نظر می‌رسد نرخ پذیرش ارزهای دیجیتال در ایالات متحده در کنار تحقیقات قبلی مرکز Pew در حال توقف است. ۲۰۲۰، با رشد تنها ۱ درصدی در کل استخدام ها از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳.

از جنبه مثبت، این مطالعه نشان می‌دهد که حدود دو سوم بزرگسالان آمریکایی که روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند، حداقل مقداری از آن را در اختیار دارند.نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا