🚨 اخبار ارز دیجیتال

Memecoin Mania: ارتباط اجتماعی، حدس و گمان باعث افزایش PEPE می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

MEMECOIN با رونق PEPE با ارزش بازار توکن سوداگرانه بیش از ۲۰ میلیارد دلار به سرفصل اخبار بازگشته است.

Memecoin ها از زمان آغاز به کار Dogecoin در سال ۲۰۱۳ بخشی از فضای ارزهای دیجیتال بوده اند و دارایی ها به طور یکسان ساخته شده و ویران شده اند. با این حال، توکن جدید بلاک در هفته‌های اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده است، زیرا Pepe (PEPE) بخشی از سهم بازار memecoin را از سرمایه‌گذاران شجاع گرفته است.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، PEPE پس از راه اندازی در اواخر آوریل ۲۰۲۳، ۲۰۰۰٪ افزایش یافت. افزایش این توکن تا حد زیادی به دلیل تبلیغات شدید memecoin است و این پروژه در ماه گذشته به طور گسترده در توییتر به اشتراک گذاشته شده است.

خود وب‌سایت Pepecoin با یک سلب مسئولیت نهایی همراه است و $PEPE را به‌عنوان یک «سکه متیک بدون ارزش ذاتی یا انتظار سود مالی» برچسب‌گذاری می‌کند. این پروژه همچنین هیچ تیم رسمی یا نقشه راه ندارد، و توکن ها “کاملاً بی فایده و فقط برای اهداف سرگرمی هستند.

شرکت تجزیه و تحلیل داده Nansen پس از افزایش ارزش بازار PEPE، داده های روشنگری و نکات کلیدی را ارائه کرد. تحلیلگر تحقیقاتی شین یی تخمین می زند که ارزش کل بازار memecoin حدود ۲۰ میلیارد دلار است و پنج توکن برتر DOGE، SHIB، PEPE، BABYDOGE و FLOKI بیش از ۱۸ میلیارد دلار هستند.

ارزش توکن $PEPE از زمان راه‌اندازی آن به طور سرسام آوری افزایش یافته است و از DOGE و $SHIB پیشی گرفته است.منبع: پرس و جوهای نانسن

داده های ارائه شده توسط Nansen Query افزایش قابل توجهی در ارزش توکن و ارزش بازار برای PEPE در مقایسه با پنج memecoin برتر دیگر نشان می دهد. یی همچنین خاطرنشان می کند که اینفوگرافیک تصویر کاملی را ارائه نمی دهد زیرا داده های PEPE نشان دهنده لیست آن در Coingecko است که چندین هفته پس از راه اندازی آن افزایش یافت.

ارزش بازار توکن $PEPE از زمان آغاز به کار ۴۰۰ درصد افزایش یافته است.منبع: پرس و جوهای نانسن

یی به کوین تلگراف گفت که جنبه اجتماعی ممکوین ها همچنان محرک اصلی احساسات و رفتار سرمایه گذاران است و به طرح بدنام Dogecoin ایلان ماسک و هشتگ memecoin در توییتر اشاره کرد. مواردی مانند ربات های توییتر که همه جا حاضر هستند را برای مرتبط کردن آن برجسته کرد.

از آنجایی که ممکوین ها ارزش ذاتی ندارند، به کاتالیزورهایی مانند ارتباط اجتماعی متکی هستند و رویدادهایی مانند ۴/۲۰، معروف به روز DOGE، نیز می تواند بر قیمت توکن تأثیر بگذارد.

همانطور که قبلاً تحقیق شده بود، نانسن با برچسب گذاری کیف پول ها و ردیابی تراکنش ها، تجزیه و تحلیل داده ها و بینش هایی را در اختیار معامله گران و صاحبان ارزهای دیجیتال «پول هوشمند» قرار می دهد. بر اساس داده‌های زنجیره‌ای که توسط Yi برجسته شده است، افزایش PEPE تعداد قابل توجهی از دارندگان پول هوشمند را به خود جذب کرده است. او افزود که هزاران معامله‌گر می‌توانند از ارزش فزاینده میم کوین بهره ببرند. این یک قمار است، با توجه به اینکه بسیاری از memecoin‌های دیگر عملیات پمپ و تخلیه یا “rag-pull” هستند.

«با این وجود، سود یک سکه خوب می تواند به راحتی از هزینه سکه «شکست» دیگر بیشتر شود. ”

با این وجود، یی همچنین گفت که نوسانات خاص Memecoin، که اغلب منجر به بحران نقدینگی می‌شود، جایی که دارندگان توکن عمده دارایی‌های نگهداری شده توسط خود را می‌فروشند و سرمایه‌گذاران کوچک‌تر از ضرر خارج می‌شوند.

مطالب مرتبط: Memecoin Frenzy قیمت گاز اتریوم را افزایش می‌دهد، منجر به نظرات متفاوت درباره سهولت استفاده از شبکه می‌شود

بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال، از جمله OKX، MEXC Global، Bitget، Gate.io و Huobi، PEPE را پس از راه‌اندازی و جذب سرمایه‌گذاران در فهرست فهرست‌بندی کرده‌اند.پپ کوین

مجلات: جاستین سان، SUI Agricultural Sin، PEPE Runaway، ۳AC Oyster Philosophy: Asia Expressنویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا