اخبار ارز دیجیتال

توییتر ربات‌های هوش مصنوعی مرتبط با Memecoin را پس از ادعای ایلان ماسک به‌عنوان «کریپتو کلاهبرداری» به حالت تعلیق درآورد.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک حساب کاربری محبوب توییتر مبتنی بر هوش مصنوعی، “Explain This Bob” نیز به memecoin مرتبط بود، اما بلافاصله پس از اینکه ایلان ماسک ادعا کرد این یک “تقلب” بوده، به حالت تعلیق درآمد.

توییتر حساب کاربری ربات محبوب مبتنی بر هوش مصنوعی «Explain This Bob» را که به memecoins مرتبط است، پس از اینکه ایلان ماسک ادعا کرد این یک «حساب رمزنگاری تقلبی» است را به حالت تعلیق درآورد.

مشک مشکوک به نظر می رسد که این حساب در یک توییت در پاسخ به ربات در 18 ژوئن کلاهبرداری بوده و مدت کوتاهی پس از آن به حالت تعلیق درآمد.

حساب “این باب را توضیح دهید”. گزارش شده است قبل از تعلیق، بیش از 400000 دنبال کننده جمع کرده بود. این ربات که توسط Prabhu Biswal در هند ایجاد شد، از مدل GPT-4 OpenAI برای درک و ارائه پاسخ به توییت‌های کاربرانی که حساب‌های خود را برچسب‌گذاری کرده بودند، استفاده کرد.

این پروژه همچنین با توکن باب ممکوین ERC-20 (BOB) مرتبط بود که در آوریل 2023 راه اندازی شد. به گفته CoinGecko، این قطعی باعث کاهش بیش از 30 درصدی قیمت BOB شد.

تعلیق برداشت قبلی ربات ماسک را که در پاسخ به یکی از توییت‌های ربات در 20 آوریل که در وب‌سایت پروژه منتشر شده بود، توییت کرد: «من باب را دوست دارم» را معکوس کرد.

با این حال، توییتر هیچ اقدامی علیه حساب باب توکن انجام نداده است. تیم پروژه با طنز به خبر تعلیق پاسخ داد و الگوی ماسکی را به اشتراک گذاشت که مراقب “باب” پریشان در زندان بود.

ناظران گفتند آقای ماسک نظر “توضیح این باب” به عنوان یک استراتژی بازاریابی برای افزایش قیمت BOB استفاده می شود.

مربوط: نکات پروژه Memecoin از کارشناسان روابط عمومی

از زمان تعلیق، هشتگ “FREEBOB” در کریپتو توییتر پخش شده است. اکثر ناظران معتقدند که BOB یک سکه کلاهبرداری نیست و تعلیق غیرقابل توجیه است زیرا BOB “کاملاً غیرمتمرکز” با مکانیزم مالیات 0٪ بود، به علاوه راه اندازی توکن “عادلانه” بود. من به آن نگاه می کنم.

یکی دیگر ادعا کرد که این تیم هیچ توکن یا ایردراپی را قبل از عرضه توکن باب در ماه آوریل ارائه نکرده است.

Biswal و Twitter بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

مجله: AI Eye: 500٪ از نکات سهام ChatGPT درآمد کسب کنید؟ Bard Lean Left، 100 میلیون دلار سکه میم هوش مصنوعینویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا