🚨 اخبار ارز دیجیتال

پس از عذرخواهی ویتالیک بوترین، قیمت بیت کوین میم کوین افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش غافلگیرکننده امروز، به دنبال عذرخواهی عمومی بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، قیمت ارز رمزنگاری شده BITCOIN افزایش خارق‌العاده‌ای را تجربه کرد و به تقریبا ۵۰% رسید. این افزایش بی‌سابقه پس از آن اتفاق افتاد که بوترین در یکی از مقاله‌های خود به سوء تفاهم اعتراف کرد، که در آن قبلاً میم کوین را یک کلاهبرداری برای تقلید از بیت‌کوین واقعی توصیف کرد.

جنجال پیرامون اظهارات بوترین زمانی که یکی از علاقه مندان پرشور ارزهای دیجیتال به سراغ او رفت و ماهیت واقعی میم کوین را روشن کرد، تغییری غیرمنتظره پیدا کرد. برخلاف ارزیابی اولیه بوترین، این علاقه‌مند توضیح داد که بیت کوین یک کلاهبرداری نیست، بلکه یک نهاد قانونی با جامعه خصوصی خود است. به عنوان شاهدی بر فداکاری خود، جامعه BITCOIN داستان های دلگرم کننده ای از تلاش های بشردوستانه خود، از جمله ساختن چاه در نیجریه و تهیه لباس و تجهیزات برای تیم های فوتبال کودکان را به اشتراک گذاشت.

تلاش‌های جامعه توجه بوترین را به خود جلب کرد و او را بر آن داشت تا موضع خود را در مورد پول میم ارزیابی کند. در پست بعدی، بوترین نه تنها نظرات قبلی خود را تصحیح کرد، بلکه عذرخواهی رسمی نیز برای هرگونه سردرگمی ایجاد کرد.

بیت کوین چیست؟

بیت کوین که برای اولین بار در ماه مه ۲۰۲۳ وارد صحنه کریپتو شد، به جای تکیه بر قدرت و وحدت جامعه خود، به دلیل کمبود فناوری اساسی خود برجسته است.

""
بیت کوین به دلار آمریکا تا زمانی که: CoinMarketCap

علی‌رغم نام طولانی‌اش، میم کوین قصد دارد مالکیت کامل بیت کوین را دموکراتیزه کند و در زمانی که قیمت اصلی بیت کوین برای افراد عادی به طرز بازدارنده‌ای بالا است، آن را برای افراد در دسترس قرار دهد.

از آنجایی که بازار کریپتو همچنان شاهد چرخش‌ها و چرخش‌های غیرمنتظره است، انعطاف‌پذیری جامعه بیت کوین و بازگشت عمومی بوترین بدون شک به افزایش قابل توجه قیمت میم کوین دامن زده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا