اخبار ارز دیجیتال

مک دونالد، پیتزا و قهوه در بیت کوین پرداخت می شوند: طرح B برای پرداخت های رمزنگاری شده

در لوگانو، سوئیس، با ۶۰ تاجر، پرداخت‌های ارزهای دیجیتال به‌طور گسترده‌ای انجام می‌شود.

در آخر هفته، هزاران نفر از علاقه مندان به بیت کوین و ارزهای دیجیتال به شهر کوچک ساکت لوگانو سوئیس هجوم آوردند. به طور خاص، آنها در رستوران های مک دونالد انباشته شده بودند.

مک‌دونالدز لوگانو که در دریاچه لوگانو قرار دارد، بازدیدهای بی‌شماری از طرفداران بیت‌کوین را دریافت کرده است که مشتاق مبادله ساتوشی (کوچک‌ترین واحد بیت‌کوین) با مک‌های بزرگ، مک فلوری و قهوه هستند.

اما چرا مشتاقان ارزهای دیجیتال اروپایی برای پرداخت با بیت کوین (BTC)، یکی از معروف ترین برندهای جهان هیجان زده هستند؟ ابتدا، فناوری لایه ۲ که بر روی بیت کوین ساخته شده است. ما شبکه لایتنینگ را نشان خواهیم داد که اما همچنین باید به قول ساتوشی ناکاموتو مبنی بر اینکه بیت کوین در واقع یک سیستم نقدی الکترونیکی است عمل کند.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، به کوین تلگراف گفت که کل تیم مک دونالد چند روز قبل از کنفرانس Plan B، کنفرانس برتر بیت کوین و بلاک چین و بیت کوین در اروپا آموزش دیده اند. او گفت که بخشی از شبکه سکه است.

پت سابق ایتالیایی به کوین تلگراف گفت که بیت کوین و پذیرش کریپتو در لوگانو را تشریح می کند و به شوخی می گوید که فرآیند عملی آموزش بازرگانان در مورد نحوه پذیرش کریپتو ممکن است زمان بر باشد. افراد زیادی در آنجا کار می کنند. ”

شرکت آردوینو تتر طرحی گسترده برای سرمایه اقتصادی ایتالیایی زبان سوئیس برای پذیرش بیت کوین و ارزهای دیجیتال تنظیم کرده است. آنچه که به عنوان طرحی برای شهروندان برای پرداخت مالیات خود به ارزهای دیجیتال آغاز شد، به مدرسه ای تابستانی به نام پلان B، کنفرانسی به نام انجمن پلن B و پذیرش معامله گران ارزهای دیجیتال به رهبری مک دونالد تبدیل شد.

کوین تلگراف پذیرش بیت کوین و تاجران ارزهای دیجیتال را بررسی کرده است تا بهتر بفهمد کشورها، مناطق یا در این مورد شهرها چگونه ارزهای رمزنگاری شده را به روش های معناداری پذیرفته اند. به عنوان مثال، آیا می توان در لوگانو با ارز دیجیتال زندگی کرد؟

بیش از ۶۰ تاجر در لوگانو ارزهای رمزنگاری شده را می پذیرند. منبع: PlanB

آردوینو توضیح داد که طی چند ماه گذشته، تیم Plan B بیش از ۶۰ بازرگان را برای پذیرش ارزهای رمزنگاری شده جذب کرده است، اما رشد بازرگانان و پرداخت‌های ارزهای دیجیتال در واقع شروع به افزایش کرده است.

«اصولاً زمانی که ۳۰ تاجر قبل از رسیدن به ۶۰۰ صد نفر وجود داشت [crypto] معامله. و در ۵ روز گذشته ۶۰۰ تراکنش انجام شده است. ”

تیم Plan B قصد دارد تا سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ به ۱۰۰۰ تاجری که ارزهای دیجیتال را می پذیرند حمله کند. این تیم تجار بیشتری را می پذیرد و لوگانو را به بهترین مکان در اروپا برای خرج کردن ارزهای دیجیتال تبدیل می کند.

رویکرد السالوادور از بالا به پایین به بیت کوین، جایی که رئیس جمهور بیت کوین را به عنوان ارز قانونی اعلام کرد و طبق گزارشات، کمک آموزشی عملی کمی به افراد حاضر در زمین ارائه کرد، طرح B شامل یک افسر سوار شد. جا برای تیمی از افراد وجود دارد.

در واقع، تتر و پلن B منابعی برای هدایت بازرگانان در فرآیند ورود کریپتو دارند. علاوه بر این، آنها می توانند بازخوردی از بازرگانان دریافت کنند و سیستم را بر این اساس به روز کنند، آردوینو به اشتراک گذاشت:

“اما مشکل تعمیر و نگهداری است. نصب کنید [the Point of Sale solutions] و سپس افرادی هستند که می گویند به طور منظم چک می کنند و در صورت وجود مشکل و غیره بازخورد دریافت می کنند.

در واقع، در روز اول جلسه پلان B، پیتزا فروشی محل، که مائورو سرآشپز است، با پایانه پرداخت مشکل داشت. تیم Plan B به سرعت وضعیت را اصلاح کرد. پس از ورود به هتل کوین تلگراف، مسئول پذیرش گفت که از روز بعد پرداخت های ارز دیجیتال را می پذیرند. همانطور که قول داده بود، کوین تلگراف یک روز کامل پرداخت فیات را قبل از اجرای راه حل PoS هتل تحمل کرد.

پایانه پرداخت پلان B. منبع: PlanB

همه بازرگانان پلن B پرداخت با توکن های LVGA، بیت کوین لایتنینگ و تتر (USDT) با پایانه های پرداخت رنگارنگ را می پذیرند. LVGA یک پروکسی استیبل کوین فرانک سوئیس است که در دسترس ساکنان محلی است.

مرتبط: لوگانو و السالوادور بر اساس استخدام قرارداد اقتصادی امضا کردند

شراکت تجاری بین شرکت های پرداخت ارز دیجیتال GoCrypto و Tether است. جالب است که آلدوینو به کوین تلگراف گفت که هیچ تاجری هرگز فرصت پذیرش ارزهای دیجیتال را رد نکرده است. به عنوان مثال، این تجربه کاملاً در تضاد با استخدام تاجر ارز دیجیتال در بریتانیا است. آردوینو توضیح می دهد:

“اگر همسایه شما آن را داشته باشد و شروع به پرداخت پول به افراد بیشتری برای راه رفتن کند، در آنجا مردم می توانند بر تعصبات خود غلبه کنند. وقتی پای پول به میان می آید. تمایل دارند بر تعصبات غلبه کنند.

کوین تلگراف در طول زمان خود در سوئیس با یک استثنا با موفقیت در ارزهای دیجیتال زندگی کرده است. هنوز هیچ داروخانه ای ارز رمزنگاری شده را نمی پذیرد، بنابراین اگر قصد بازدید از لوگانو را دارید، مسواک خود را فراموش نکنید.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا