اخبار ارز دیجیتال

Mazars گفت که ذخایر BTC کاربران در Binance به طور کامل وثیقه است.

دامنه AUP محدود به دارایی های BTC کاربران در Binance بود.

مازارس، حسابرس آفریقای جنوبی تأیید می‌کند که صرافی ارزهای دیجیتال Binance بر اساس اسناد جدیدی که در ۷ دسامبر منتشر شد، ۹.۷ میلیارد دلار بیت کوین (BTC) 575742.42 مشتری را در زمان انتشار مدیریت می‌کند. مازارز در طول این فرآیند گفت: “بایننس ۱۰۱ درصد وثیقه است.”

دامنه درخواست‌ها شامل نقطه مشتری، گزینه‌ها، مارجین، قراردادهای آتی، تأمین مالی، وام‌ها، و خرید حساب‌های بیت‌کوین و بیت‌کوین پیچیده (WBTC) بود. علاوه بر شبکه بیت کوین، پرس و جوها شامل BTC پیچیده شده در اتریوم، زنجیره BNB و زنجیره هوشمند بایننس نیز می‌شد.

بایننس به عنوان بخشی از تعهد اثبات انبارش، از تاریخ ۲۲ نوامبر درخواست یک رویه توافق شده (AUP) یا ممیزی در مقیاس محدود را کرد. از نتایج، Mathers می نویسد:

“ما هیچ اظهارنظری در مورد مناسب بودن AUP نداریم. این توافقنامه AUP یک توافق نامه تایید نیست. بر این اساس، ما هیچ نظر یا نتیجه گیری تاییدی را بیان نمی کنیم. ممکن است موارد دیگری ذکر شده باشد. گزارش شده است.”

همانطور که در این روش فاش شد، Mazars به ​​طور مستقل ارزش اسمی دارایی‌های مشتریان Binance را با آزمایش آدرس‌های مختلف کیف پول تحت کنترل مبادلات به دست آورد. حسابرس از Binance خواست که دارایی ها را به آدرس مشخص شده برای تأیید اثبات مالکیت منتقل کند. علاوه بر این، این شرکت از نرم افزار خود برای جمع آوری داده های مشتری به دست آمده و محاسبه Merkle Root Hash استفاده کرد. این به مشتریان بایننس اجازه می‌دهد تا به‌طور مستقل و رمزنگاری، برگ مرکل را به‌عنوان بخشی از ریشه مرکل تأیید کنند.

“ما از الزامات اخلاقی مربوطه پیروی می کنیم. برای اهداف این توافقنامه، هیچ الزامات استقلالی وجود ندارد که ما باید آنها را رعایت کنیم.”

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا