🚨 اخبار ارز دیجیتال

مکس کایزر با پاسخ به توییت ایلان ماسک از Dogecoin انتقاد کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مکس کایزر، مدافع و بیشینه‌گرای بیت کوین، ۱۰ آلتکوین برتر دیگر را با استفاده از پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter آزمایش کرد. در حالی که کایزر مشاور بیت کوین معمولا انتقادات خود را متوجه ارزهای رمزنگاری شده مانند XRP، ADA و SOL می کند، این بار به توییت ایلان ماسک پاسخ داد و DOGE را به عنوان هدف جدید انتخاب کرد.

کایزر از DOGE انتقاد کرد و بیت کوین را تحسین کرد

مکس کایزر از توییت ایلان ماسک در مورد دولت ایالات متحده و «کمیته امنیت عمومی» نقل کرد که در آن افراد بسیاری در جریان انقلاب فرانسه اعدام شدند. در نقد خود، حداکثرگرای بیت کوین از Dogecoin به عنوان یک s-coin انتقاد کرد و آماری را به اشتراک گذاشت که میزان قتل در السالوادور به طور قابل توجهی کمتر از کشورهایی مانند آفریقای جنوبی، جامائیکا و حتی ایالات متحده (به ویژه شیکاگو) است.

کایزر معتقد است که نرخ بالای جرم و جنایت در سراسر جهان به دلیل کشورهایی است که از ارزهای فیات استفاده می کنند، بر خلاف السالوادور، جایی که رئیس جمهور نایب بوکله بیت کوین را به عنوان پول ملی در سال ۲۰۲۰ پذیرفت.

مکس کایزر در توییت های اخیر خود از XRP و SOL انتقاد کرد و آنها را “زباله متمرکز” خواند و پیش بینی کرد که در مسیر سقوط به صفر مجازی در برابر بیت کوین قرار دارند.

در اوایل این هفته، کایزر در توییتی طنزآمیز، بیت کوین را مورد انتقاد قرار داد و از BNB، ETH، ADA و XRP انتقاد کرد.

بیت کوین و USDT می توانند برای شما شهروندی سالوادور خریداری کنند

علاوه بر بیت کوین، السالوادور و کایزر نیز از USDT تتر پشتیبانی می کنند. مسئله این است که این دولت-ملت در تلاش است تا شهروندان تازه ثروتمند را جذب کند و به آنها فرصت درخواست ویزا و شهروندی را در ازای یک میلیون دلار هزینه ورود بیت کوین ارائه می دهد. تا هفته اول دسامبر، ۱۵۳ نفر (که خانواده آنها نیز واجد شرایط هستند) برای شهروندی سالوادور ثبت نام کرده بودند.

اگر همه آنها در برنامه “آغوش آزادی السالوادور” پذیرفته شوند، ۱۵۳ میلیون دلار بیت کوین و/یا تتر به اقتصاد کشور سرازیر خواهد شد.

عملکرد بازار بیت کوین

در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین، پیشروترین ارز دیجیتال جهان، تقریباً ۳ درصد افزایش یافت و از ۴۱۹۸۵ دلار به ۴۳۱۵۰ دلار رسید.

با این حال، امروز بیت کوین به طور ناگهانی یک شمعدان ساعتی قرمز بزرگ را چاپ کرد زیرا ۱.۱۷٪ کاهش یافت. در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین با قیمت ۴۲۶۲۵ دلار در صرافی Bitstamp تغییر می‌کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا