اخبار ارز دیجیتال

مکس کایزر توضیح می دهد که چرا بیت کوین علیرغم نیلینگ ETF نمی تواند به ۵۰۰۰۰ دلار برسد، Shibarium شاهد افزایش ۲۱۰ درصدی معاملات است، مدیر عامل Ripple از رئیس SEC انتقاد کرد: Crypto News Digest توسط U.Today

با خواندن سه خبر برتر U.Today به آنچه در دنیای رمزنگاری اتفاق می افتد نگاهی بیندازید.

دلیل اصلی عدم رسیدن بیت کوین به ۵۰۰۰۰ دلار علیرغم شکست ETF توسط مکس کایزر

در پست اخیر X، مکس کایزر، یکی از مدافعان معروف بیت کوین، به فرد احتمالی اشاره کرد علیرغم تایید اخیر ETF های Spot Bitcoin توسط SEC، مسئولیت جلوگیری از افزایش بیت کوین به ۵۰۰۰۰ دلار است. به گفته کایزر، “گناهکار” مورتیمر جی. “تیم” باکلی، مدیر عامل بانک ونگارد. پس از اینکه هفته گذشته رگولاتور برای شناسایی ETF های بیت کوین چراغ سبز نشان داد، بانک اعلام کرد که مشتریان خود را از خرید این ارز دیجیتال و محصولات مرتبط با آن، از جمله ETF های بیت کوین نقطه ای منع می کند. پس از این تصمیم، باکلی در مصاحبه ای گفت که این بانک ترجیح می دهد ETF های مبتنی بر بیت کوین و همچنین ETF های مبتنی بر طلا را به مشتریان خود ارائه ندهد. به گفته وی، بیت کوین ارزش واقعی ندارد و جریان نقدی نیز به آن وجود ندارد.

Shibarium شاهد افزایش ۲۱۰ درصدی معاملات است زیرا صرافی اصلی Shiba Inu L2 را ادغام می کند

بر اساس داده های ارائه شده توسط Shibariumscan، شیباریوم معاملات روزانه در دو روز گذشته ۲۱۰.۴ درصد افزایش داشته است. این پلتفرم دیروز ۲.۴۳ میلیون تراکنش را ثبت کرد. این افزایش قابل توجهی در مقایسه با ۱.۱۶ میلیون تراکنش گزارش شده در روز شنبه است. به نظر می رسد این نادر فعالیت اخیر است. محرک این افزایش تراکنش ها، ادغام شیباریوم با صرافی اصلی ارزهای دیجیتال Gate.io است. همانطور که از یک منبع مشخص است x پست تبادل پشتیبانی شده Shibarium توسط لوسی عضو تیم Shiba Inu. اکنون کاربران آن می‌توانند توکن‌های BONE خود را مستقیماً از پلتفرم به شبکه Shibarium خارج کنند. این دستاورد نقطه عطف قابل توجهی برای Shibarium، اولین ادغام بزرگ با یک پلت فرم متمرکز است.

ریپل از SEC انتقاد می کند، مدیر عامل شکست های آژانس را برجسته می کند

همانطور که توسط CNBCبرد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل انتقادات مهمی کرد او رئیس SEC، گری جنسلر را “مسئولیت سیاسی” خواند. نظر تند گارلینگ هاوس برای توصیف سوابق جنسلر در نظارت بر بخش کریپتو، تاخیرهای طولانی در تایید ETF های بیت کوین و دعوای حقوقی بالا علیه شرکت های صنعت کریپتو بود. مدیرعامل Ripple اظهار داشت که رئیس SEC نمی‌داند که منافع چه کسی را نمایندگی می‌کند، زیرا او نه به منافع شهروندان و نه به رشد بلندمدت اقتصاد خدمت می‌کند. گارلینگ هاوس همچنین به روند شکست های SEC اشاره کرد و گفت: “من فکر می کنم گری جنسلر همین کار را بارها و بارها انجام می دهد و به نوعی فکر می کند که در دادگاه برنده خواهد شد. و او همچنان در دادگاه بازنده می شود.” گارلینگ هاوس با اشاره به آنچه که او به عنوان کمپین ضد کریپتو در حال انجام جنسلر می دانست، گفت: «یکی از تعاریف دیوانگی این است که یک کار را بارها و بارها انجام دهید و انتظار نتیجه متفاوتی داشته باشید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا