اخبار ارز دیجیتال

Max Keizer انتظار دارد که XRP به ۰.۰۱ دلار کاهش یابد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • مکس کایزر از XRP انتقاد می کند
  • XRP در حال سقوط است

مکس کیزر، حامی بیت کوین، که به دلیل انتقاد شدید خود از آلت کوین ها شناخته می شود، به پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر/X آمد تا به XRP ضربه بزند و سقوط قریب الوقوع قیمت پنجمین ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار را پیش بینی کرد. .

طی چند ماه گذشته، کایزر پیش‌بینی فوق‌العاده نزولی مشابهی در مورد Solana (SOL) انجام داده بود و انتظار داشت قیمت آن کاهش یابد. این اتفاق در ابتدای ژانویه رخ داد، زمانی که SOL با کاهش ۱۵ درصدی مواجه شد و به سرعت از ۱۱۰ دلار به ۹۶ دلار سقوط کرد.

مکس کایزر از XRP انتقاد می کند

کایزر، کارشناس سرسخت بیت کوین، معتقد است که تمام ارزهای دیجیتال دیگر در بازار متمرکز هستند و انتظار دارد که در برابر بیت کوین و همچنین طلا، نقره، دلار آمریکا و همه دارایی های دیگر در آینده سقوط کنند.

این بار، او توییتی منتشر کرد که XRP را “زباله متمرکز” نامید و گفت که “به ۰.۰۱ دلار خواهد رسید.”

در تابستان ۲۰۲۳، کایزر در مورد توییتی که توسط حامی ریپل و بنیانگذار Crypto-Law.US جان دیتون ارسال شده بود، نظر داد. توییت دیتون در مورد حداکثر گرایان بیت کوین و SEC، کمیسیون امنیت و مبادلات ایالات متحده بود که در اواخر سال ۲۰۲۰ یک اقدام حقوقی طولانی مدت را علیه آزمایشگاه های ریپل آغاز کرد و ادعا کرد که XRP یک امنیت ثبت نشده است.

XRP در حال سقوط است

Keizer سپس یک بار دیگر اظهار داشت که XRP بیش از حد متمرکز است و SEC که از Ripple شکایت کرده است، گواه این موضوع است. همانطور که کایزر اشاره کرد، بیت کوین به طور کامل و “به طور منحصر به فرد” خارج از دسترس تنظیم کنندگان بود.

در توییت‌های دیگری، کایزر مکرراً ADA، XRP، SOL و سایر ارزهای دیجیتال پیشرو را به عنوان اوراق بهادار و بنیان‌گذاران Cardano و Solana را به عنوان کلاهبردار متهم می‌کند.

از پنجشنبه هفته گذشته، ارز دیجیتال XRP مرتبط با ریپل بیش از ۱۱ درصد سقوط کرده است، پس از بیت کوین که در همان روز سقوط کرد. در ابتدا همراه با بقیه بازار کریپتو با خبر تایید SEC از ETF های بیت کوین نقطه ای رشد کرد، اما پس از آن بیت کوین مانند ETH، XRP، SOL، SHIB و سایر ارزهای دیجیتال پیشرو، افت شدیدی را آغاز کرد.

در روز جمعه، XRP سه شمع قرمز متوالی را دید و تقریباً ۵ درصد کاهش یافت و به ۰.۵۲۲۸۸ دلار رسید. با این حال، تا کنون این ارز دیجیتال بهبودی جزئی را نشان داده است و در قیمت ۰.۵۴۵۸۳ دلار تغییر کرده است.

کایزر اخیراً توییت کرد که سناریوی ۲۲۰۰۰۰ دلاری که قبلاً برای بیت‌کوین پیش‌بینی کرده بود «هنوز در جریان است».

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا