اخبار ارز دیجیتال

قیمت گذاری MATIC 200٪ سود در پذیرش Polygon توسط اینستاگرام و JPMorgan دارد

لیست شرکای برجسته Polygon در حال افزایش است و دیزنی، استارباکس و رابینهود در حال حاضر در بلاک چین هستند.

Polygon (MATIC) به عنوان دارایی با بهترین عملکرد در میان ارزهای دیجیتال با رتبه برتر در 3 نوامبر ظاهر شد، زیرا توجه بازار به آخرین اطلاعیه های اینستاگرام و JP Morgan معطوف شد.

چند ضلعی در مشارکت های با مشخصات بالا

به طور خاص، شرکت مادر اینستاگرام Meta، Polygon را به عنوان اولین شریک خود برای ابزار آتی Non-Fungible Token (NFT) معرفی کرده است که کاربران را قادر می‌سازد تا مجموعه‌های دیجیتالی را در داخل و خارج از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ایجاد، به نمایش بگذارند و بفروشند.

در همین حال، غول بانکی JP Morgan از Polygon برای انجام اولین تجارت زنده خود بر روی یک بلاک چین عمومی به ارزش تقریبی 71000 دلار استفاده کرد که نشانگر گامی ملموس در جهت ادغام ارزهای دیجیتال در چارچوب های مالی سنتی بود. من پا را ترک کردم.

MATIC، یک توکن ابزار و سهام در اکوسیستم بلاک چین Polygon، پس از اعلام آن، بیش از 13 درصد افزایش یافت و به 0.985 دلار رسید و حجم معاملات روزانه را افزایش داد.

نمودار روزانه MATIC/USD.منبع: Trading View

صعود Polygon به عنوان بخشی از افزایش بازیابی گسترده تر در بخش کریپتو که در اواسط ژوئن آغاز شد، رخ داد. قیمت MATIC بیش از 200 درصد افزایش یافته است و احتمالا این روند در ماه های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

قیمت MATIC به شکست فنجانی و دسته ای نزدیک می شود

اولین سرنخ برای ادامه صعودی MATIC از یک چیدمان فنی کلاسیک می آید.

در نمودار روزانه، MATIC تنظیم فنجان و دسته را نشان می دهد. این شامل یک بازیابی U شکل و به دنبال آن یک کانال رانش رو به پایین است. این توکن اکنون به یک شکست قاطع در بالای محدوده خط گردن الگو (نوار قرمز در نمودار زیر) چشم دوخته است و به هدف صعودی اولیه خود یعنی 2.89 دلار می رسد.

نمودار روزانه MATIC/USD با الگوی فنجان و دسته.منبع: Trading View

به عنوان یک اصل تحلیل فنی، هدف الگوی فنجان و دسته پس از افزودن فاصله بین پایین فنجان و خط گردن به نقاط شکست بالقوه اندازه گیری می شود. در نتیجه، MATIC اکنون انتظار دارد تا پایان سه ماهه اول 2023 قیمت 200 درصد افزایش یابد.

اساساً، با توجه به راه‌اندازی پروژه‌های NFT رو به رشد Polygon که توسط شرکت‌های جریان اصلی راه‌اندازی شده‌اند، تقاضا برای MATIC احتمالاً به رشد خود ادامه خواهد داد.

موارد مرتبط: Neobank با پشتوانه وارن بافت، Polygon را برای توکن Web3 انتخاب می کند — MATIC Price Eyes 100% افزایش می یابد

به عنوان مثال، لیست شرکای برجسته NFT Polygon شامل نام هایی مانند Disney، Robinhood و Starbucks است. علاوه بر این، Polygon یک Q3 قوی داشت و به رکورد 6 میلیون کیف پول فعال رسید. این تا حد زیادی به دلیل راه اندازی یک بازار NFT در بلاک چین Reddit است.

Polygon NFT بهترین عملکرد را در سه ماهه سوم سال 2022 داشت. منبع: مساری

در همین حال، ریسک‌های کلان همچنان بهبود بازار ارزهای دیجیتال را تهدید می‌کند و علیرغم مشارکت رو به رشد آن با برندهای بزرگ، می‌تواند به Polygon ضربه بزند. همانطور که گفته شد، یک عقب‌نشینی قوی از محدوده یقه الگوی فنجان و دسته می‌تواند به طور کامل یک چیدمان صعودی را باطل کند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Yashu Gola

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا