اخبار ارز دیجیتال

MatchBoxDAO تجربه Esports را برای توسعه دهندگان Web3 راه اندازی می کند

مسابقات 0xMonaco: Battle of Titans قرار است در ۲۹ ژانویه آغاز شود و توسعه دهندگان صنعت بلاک چین را گرد هم خواهد آورد.

MatchBoxDAO، مجموعه‌ای از توسعه‌دهندگان، هنرمندان و طراحان که زیرساخت‌های بازی زنجیره‌ای را با استفاده از StarkNet ایجاد می‌کنند، خوشحال است که راه‌اندازی MatchBox Arena را اعلام کند، یک تجربه ورزش‌های الکترونیکی که به‌طور خاص برای تعامل با توسعه‌دهندگان طراحی شده است. اعلام شد. این تیم که آن را «جام جهانی شرکت‌های وب ۳» می‌نامد، گفت که هدف این مسابقات بازی این است که بفهمد کدام شرکت‌ها بهترین تیم‌های فناوری را دارند.

این مسابقات با عنوان 0xMonaco: Battle of Titans، توسعه دهندگان Web3 را از شرکت هایی مانند Uniswap، Ledger، Polygon، Chainlink و Near گرد هم می آورد. این تیم گفت که پخش زنده خواهد شد و مفسران ورزش های الکترونیکی را در آن حضور خواهند داشت.

بازی‌های زنجیره‌ای برای توسعه‌دهندگان یک رویکرد منحصر به فرد متمرکز بر بازی‌های استراتژی دارند که در آن بازیکنان استراتژی‌های خود را با استفاده از قراردادهای هوشمند کدگذاری می‌کنند. 0xMonaco و بازی‌های آینده در نوع خود نیازمند مهارت فنی بالا، خلاقیت و سازگاری سریع برای برنده شدن هستند. MatchBoxDAO قول داده است که تجربه لذت بخشی را برای توسعه دهندگان فراهم کند و بینندگان را از طریق شبیه سازی های ویدئویی که منطق کد واقعی را در طول راند به تصویر می کشد سرگرم کند.

MatchBox Arena میزبان تورنمنت های بسته برای بهترین تیم ها در Web3 و همچنین چالش هایی برای همه خواهد بود تا در آن شرکت کنند. بازیکنان می‌توانند به عرصه‌ها بپیوندند، استراتژی‌های کد را آپلود کنند، و در راندهای مقابل بازیکنان دیگر شرکت کنند. علاوه بر این، بازیکنان و بینندگان می‌توانند پیشرفت تیم‌های مورد علاقه خود را در تابلوهای امتیازات پیگیری کنند و بازپخش ویدیویی مسابقات را تماشا کنند.

مربوط: مدیر عامل شرکت Animoca Brands می گوید انتظار دارد بازی های بلاک چین بهتری در سال ۲۰۲۳ انجام شود.

اکوسیستم Web3 همچنان به تأثیرگذاری و تکامل چشم‌انداز بازی ادامه می‌دهد، به طوری که توسعه‌دهندگان بازی در حال حاضر بیشتر بر جنبه‌های بازی پلتفرم تمرکز می‌کنند تا صرفاً بازی کردن و کسب درآمد.

در ۷ ژانویه، Cointelegraph گزارش داد که هوش مصنوعی می تواند بر بازی های مبتنی بر وب ۳ نیز تأثیر بگذارد. OpenAI می تواند توسعه دهندگان را قادر سازد تا هنر بهتر، برخوردهای چالش برانگیزتر و روایت بهتر ایجاد کنند که می تواند به تجربه ای فراگیرتر و غنی تر برای بازیکنان منجر شود.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا