اخبار ارز دیجیتال

Mastercard با Polygon شریک می شود تا برنامه شتاب دهنده موسیقی Web3 را راه اندازی کند

همچنین هدف این برنامه کمک به پنج هنرمند نوظهور است که برندهای خود را در فضای Web3 راه اندازی و مدیریت کنند و به مردم در صحنه موسیقی در مورد ابزارهایی که فناوری Web3 می تواند ارائه دهد آموزش دهد.

غول پرداخت جهانی Mastercard پس از اعلام یک برنامه شتاب دهنده مبتنی بر Polygon برای کمک به نوازندگان در ایجاد مشاغل از طریق Web3، بار دیگر در معرض فناوری بلاک چین خود قرار گرفته است.

در یک پست وبلاگی در ۷ ژانویه، این شرکت برنامه “مسترکارت هنرمند شتابدهنده” خود را اعلام کرد که از بهار امسال، پنج نوازنده نوظهور از سراسر جهان را با مربیان مرتبط خواهد کرد تا به آنها کمک کند مارک های خود را در فضای موسیقی Web3 راه اندازی کنند.

“هنرمندان به رویدادهای ویژه، انتشارات موسیقی و موارد دیگر دسترسی انحصاری خواهند داشت. برنامه درسی بی سابقه به ما امکان می دهد مارک های خود را از طریق تجربیات Web3 مانند ایجاد NFT هایی که خود را در دنیای مجازی نشان می دهند به نمایش بگذاریم. ما می توانیم به هنرمندان آموزش دهیم که چگونه بسازند (و صاحب شوند) در این پست آمده است: یک جامعه پرشور ایجاد کنید.

این برنامه اواخر سال با پخش زنده نمایش هنرمندان به پایان می رسد.

مسترکارت همچنین در حال راه اندازی یک مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) به نام “Mastercard Music Pass” برای افرادی است که برای این برنامه انتخاب نشده اند. هدف این است که از طریق همکاری با نام تجاری، مواد آموزشی و “منابع منحصر به فرد” را برای دارندگان فراهم کند تا به نوازندگان نوازنده کمک کند تا در مورد ادغام Web3 با بخش موسیقی بیاموزند.

رایان وات، مدیرعامل استودیو Polygon در اظهار نظر به عنوان بخشی از اعلامیه گفت: ”

به نظر می رسد Polygon آماده تبدیل شدن به هاب پروژه های Web3 مرتبط با موسیقی است. در ۶ دسامبر، Cointelegraph گزارش داد که گروه موسیقی وارنر، غول سرگرمی جهانی با استودیو Polygon و سازنده تجارت الکترونیک و پلتفرم تعاملی LGN.io برای ساختن یک پلتفرم موسیقی Web3 به نام LGND Music. bottom شریک شده است.

این پلتفرم قرار است اواخر این ماه راه اندازی شود و به کاربران امکان پخش موسیقی و همچنین جمع آوری و مبادله NFT های موسیقی را می دهد.

مرتبط: مسترکارت ۷ استارتاپ بلاک چین را به شتاب دهنده رمزنگاری خود اضافه می کند

Mastercard به طور فعال در حال توسعه مشارکت خود در بخش بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. در ژانویه ۲۰۲۲، مسترکارت با کوین بیس همکاری کرد تا امکان استفاده از کارت های مسترکارت را هنگام خرید NFT در بازار کوین بیس فراهم کند.

در اواسط اکتبر ۲۰۲۲، مسترکارت با Paxos همکاری کرد تا بانک ها را قادر سازد تا تجارت ارزهای دیجیتال و خدمات مرتبط را به مشتریان خود ارائه دهند.

در همان ماه، کوین تلگراف همچنین گزارش داد که مسترکارت یک ابزار پیشگیری از تقلب رمزنگاری را راه اندازی کرد تا به بانک ها کمک کند تا کلاهبرداری را در پلتفرم های تاجر ارز دیجیتال در شبکه خود شناسایی و از آن جلوگیری کنند.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا