🚨 اخبار ارز دیجیتال

Mastercard راه‌حل تأیید کاربر Web3 را برای کنترل افراد بد راه‌اندازی می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

راه حل جدید مسترکارت حول محور ارائه “تراکنش های ایمن و کاربر به کاربر تایید شده بر اساس استانداردهایی” است که این شرکت تعیین کرده است.

Mastercard غول خدمات مالی جهانی راه حل جدیدی را با هدف تقویت استانداردهای احراز هویت کاربر و “کاهش فرصت ها برای بازیگران بد” در فضای دارایی دیجیتال راه اندازی کرده است.

این راه حل “Mastercard Crypto Credential” نام دارد و راه اندازی آن در ۲۹ آوریل اعلام شد.

در یک ویدیوی آموزشی همراه که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، این شرکت بیان می کند که “راهی را برای ارائه دهندگان خدمات وب ۳ و بلاک چین ایجاد خواهد کرد تا به تراکنش های امن بین کاربران کمک کند، که طبق استانداردهای تعیین شده توسط Mastercard تایید شده است.”

به عنوان بخشی از راه حل، برای کاربران یک “شناسه منحصر به فرد اعتبار رمزنگاری مستر کارت” صادر می شود. این، در تئوری، به شما تأیید فوری می‌دهد که آدرسی که می‌خواهید وجوه به آن ارسال کنید توسط Mastercard بررسی شده است و بر اساس آن عمل می‌کند. استانداردهای شرکت

مسترکارت گفت: “این راه حل همچنین برای حمایت از انطباق از طریق تبادل ابرداده های حیاتی لازم برای رعایت مقررات طراحی شده است.” و افزود که “فرصت ها و سرمایه های بازیگران بد به طور دائمی است و باید به کاهش خطر از دست رفتن آن کمک کند.

بنابراین حتی اگر یک فرد مخرب از شکاف‌ها عبور کند و شناسه منحصربه‌فرد را به دست آورد، به نظر می‌رسد Mastercard می‌تواند به سرعت تأیید را لغو کند، اگر مشخص شود که در فعالیت‌های مخرب دخالت دارد.

این شرکت لیست بلندبالایی از شرکای پشت راه حل را ذکر کرد. در سمت کیف پول، مسترکارت با ارائه دهندگان کیف پول رمزنگاری Bit2Me، Lirium، Mercado Bitcoin و Uphold همکاری کرده است.

در زمینه بلاک چین، این شرکت با Aptos Labs (Aptos)، Ava Labs (Avalanche)، Polygon Labs (Polygon) و The Solana Foundation (Solana) همکاری کرده است.

مربوط: Bybit الزامات اجباری KYC را از ۸ مه معرفی می کند

Mastercard همچنین بیان می‌کند که از «مجموعه خدمات CipherTrace، از جمله CipherTrace Traveler، برای کمک به تأیید آدرس‌ها و پشتیبانی از انطباق با قوانین سفر برای تراکنش‌های فرامرزی استفاده می‌کند».

مستر کارت در چند سال گذشته به طور مداوم قرار گرفتن در معرض بخش کریپتو را افزایش داده است. آخرین اعلامیه ما تنها چند هفته پس از راه‌اندازی برنامه شتاب‌دهنده گیت موزیسین توکن غیرقابل تعویض (NFT) با همکاری Polygon منتشر شد.

این برنامه به دارندگان Mastercard’s Music Pass NFT دسترسی رایگان (تا پایان آوریل) به مواد، ابزارهای اختصاصی هوش مصنوعی (AI) و سایر تجربیات را ارائه می دهد.

ویزا رقیب مسترکارت نیز اوایل این هفته به سمت ارزهای دیجیتال حرکت کرد. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که رئیس بخش ارزهای دیجیتال، کوی شفیلد، یک پروژه جدید متمرکز بر پرداخت‌های استیبل کوین در توییتر در ۲۴ آوریل اعلام کرد.

جزئیات در این مرحله پراکنده است، اما شفیلد یک لیست شغلی برای نقشی به اشتراک گذاشت که در آن شرکت در حال ساخت محصولات نسل بعدی برای تسهیل تجارت در تمام زندگی های دیجیتال و موبایل است. این شرکت به دنبال فردی با تجربه گسترده در وب ۳ و فناوری بلاک چین است.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا