اخبار ارز دیجیتال

Mastercard برنامه شتاب دهنده موسیقیدان NFT Gate را راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در این ماه، Mastercard برنامه Artist Accelerator را برای نوازندگان راه اندازی خواهد کرد. دسترسی به این برنامه تنها از طریق NFT Member Pass امکان پذیر است.

Mastercard یکی از شرکت های قدیمی است که ریشه در امور مالی سنتی (TradFi) دارد که به فضای Web3 پریده است. این شرکت در سال های اخیر در بسیاری از ادغام های Web3 شرکت داشته است.

اخیراً در 12 آوریل، Mastercard یک برنامه جدید Artist Accelerator را معرفی کرد، اما این بار با تغییر Web3. این برنامه یک گیت Non-Fungible Token (NFT) است و فقط برای دارندگان Mastercard Music Pass NFT قابل دسترسی است.

بر اساس این اعلامیه، NFT نسخه محدود خواهد بود و تا پایان ماه برای نوازندگان و طرفداران رایگان خواهد بود. این برنامه که با همکاری Polygon ایجاد شده است، دسترسی رایگان به مطالب آموزشی، ابزارهای اختصاصی هوش مصنوعی و سایر تجربیات را فراهم می کند.

نمونه ای از Mastercard Music Pass NFT.منبع: مسترکارت

Raja Rajamannar، مدیر ارشد بازاریابی و ارتباطات Mastercard، گفت که برنامه‌هایی مانند این به کاربران کمک می‌کنند «بهتر درک کنند و به نحوه استفاده از دارایی‌های دیجیتال و بلاک چین بهتر بفهمند و به آن اعتماد کنند».

ما همچنین بر این باوریم که Web3 می‌تواند ابزاری قدرتمند برای ارتباط مردم و ایجاد جوامعی باشد که اشتیاق جهانی مشترک دارند.

مسترکارت تاکید کرد که مدت‌هاست از طرفداران و اولین استفاده‌کننده از فناوری Web3 بوده است تا به طرفداران و سازندگان فرصت‌های بیشتری برای ایجاد «تجارب انحصاری، فراگیر و مقیاس‌پذیر» بدهد.

مربوط: مسترکارت تراکنش های کیف پول استیبل کوین را در APAC تسویه می کند

مسترکارت تاکنون پنج هنرمند از ژانرهای مختلف در سراسر جهان را برای شرکت در این برنامه انتخاب کرده است. علاوه بر فناوری Web3، هنرمندان در معرض یک استودیوی موسیقی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) قرار خواهند گرفت.

این توسعه مسترکارت کمتر از دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد که مسترکارت و ویزا اعلام کردند که از تمام شراکت‌های جدید کریپتو و بلاک چین خارج می‌شوند. این ارائه‌دهنده خدمات مالی گفت که همه راه‌اندازی‌های جدید تا زمانی که شرایط بازار بهبود یابد، همراه با یک چارچوب نظارتی شفاف‌تر و تثبیت‌شده به تعویق خواهد افتاد.

مجله: اندی وارهول عاشق NFT بود (یا شاید از آن متنفر بود).

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا