اخبار ارز دیجیتال

مسترکارت و بایننس دومین کارت رمزنگاری پیش پرداخت را در آمریکای لاتین راه اندازی کردند

پذیرش و استفاده از کریپتو در برزیل بالاتر از میانگین جهانی است.

MasterCard، غول کارت های اعتباری، یک کارت رمزنگاری پیش پرداخت دیگر را در آمریکای لاتین با مشارکت بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در جهان راه اندازی کرده است.

در ۳۰ ژانویه، بایننس راه اندازی کارت بایننس را در برزیل اعلام کرد. کارت جدید توسط Dock، یک موسسه پرداخت تحت نظارت بانک مرکزی برزیل صادر خواهد شد.

این به کاربران جدید و موجود بایننس در کشور با شناسه ملی معتبر امکان خرید و پرداخت صورت‌حساب با ارز دیجیتال را می‌دهد. تا یک هفته دیگر در دسترس خواهد بود.

برزیل پس از آرژانتین دومین کشوری خواهد بود که بایننس محصول خود را در آگوست ۲۰۲۲ عرضه می کند. بر اساس این اعلامیه، برزیل یکی از ۱۰ بازار برتر بایننس در جهان است.

در یک بیانیه مطبوعاتی که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، گیلرم نظر، مدیر کل بایننس برزیل گفت که این کارت “گامی مهم در جهت تسهیل استفاده گسترده تر از کریپتو و پذیرش جهانی است.”

پرداخت ها یکی از اولین و واضح ترین موارد استفاده برای ارزهای دیجیتال است، اما فضای زیادی برای رشد در پذیرش وجود دارد.

این کارت امکان تبدیل بلادرنگ ۱۴ دارایی کریپتو به ارز فیات را در محل فروش فراهم می کند. این مزایا شامل ۸ درصد بازگشت نقدی ارز دیجیتال در خریدهای واجد شرایط و بدون کارمزد برای برداشت در دستگاه های خودپرداز منتخب است.

بر اساس شاخص پرداخت‌های جدید مسترکارت در سال ۲۰۲۲، برزیل از نظر استفاده و پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در رتبه اول جهانی قرار دارد. یک نظرسنجی جهانی از بیش از ۳۵۰۰۰ پاسخ‌دهنده نشان داد که ۴۹ درصد از برزیلی‌ها حداقل یک تراکنش مرتبط با رمزنگاری را در سال گذشته انجام داده‌اند.

مربوط: مدیر عامل Coinbase خواستار پیشنهادات قانونی بیت کوین برای برزیل، آرژانتین – واکنش

در ماه دسامبر، رئیس جمهور مستعفی ژایر بولسونارو لایحه ای را امضا کرد که استفاده از ارزهای دیجیتال را به عنوان وسیله پرداخت در کشور قانونی می کند.

قانون جدید بیت کوین را مانند السالوادور قانونی نمی کند، اما بسیاری از دارایی های دیجیتال را تحت تعریف روش پرداخت قانونی در بر می گیرد. همچنین یک رژیم مجوز برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی ایجاد شده است.نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا