اخبار ارز دیجیتال

Mastercard 7 استارتاپ بلاک چین را به Crypto Accelerator اضافه می کند

Fasset ارائه‌دهنده دروازه رمزنگاری و مرکز گنجینه‌های دیجیتال سنگاپور از جمله استارت‌آپ‌هایی هستند که در آخرین برنامه Mastercard Start Path شرکت می‌کنند.

Mastercard غول پرداخت جهانی به حمایت از استارت آپ های ارزهای دیجیتال و بلاک چین به عنوان بخشی از برنامه شتاب دهنده فین تک Mastercard Start Path خود ادامه می دهد.

این شرکت در ۳ نوامبر اعلام کرد که مسترکارت هفت استارت‌آپ صنعتی دیگر را برای برنامه Start Path خود انتخاب کرده است تا بکارگیری فناوری ارزهای دیجیتال و بلاک چین را هدایت کند.

گروه جدید استارت‌آپ‌ها شامل ارائه‌دهنده دروازه ارزهای دیجیتال، Fasset، پلتفرم پرداخت رمزنگاری مستقر در سنگاپور، Digital Treasures Center، و شرکت مستقر در کلمبیا با تمرکز بر استیبل کوین است. Mastercard قبلاً در ماه جولای با Fasset شریک شد تا به طور مشترک بر روی راه حل های دیجیتالی برای ایجاد مشارکت مالی در اندونزی کار کنند.

آخرین برنامه Mastercard Start Path همچنین شامل ارائه‌دهنده سیستم پرداخت اجتماعی مبتنی بر Web3، Loot Bolt، راه‌اندازی حریم خصوصی Quadrata، پروژه فین‌تک رسانه مبتنی بر بلاک چین Take Back the Mic و پلتفرم متمرکز بر برند Uptop. افزایش است.

بر اساس این اطلاعیه، شرکت‌های منتخب برای پر کردن شکاف بین Web3 و Web3 به عنوان یکی از اهداف اصلی خود تلاش خواهند کرد. مسترکارت اضافه کرد: «ما از گروه جدیدی از استارت‌آپ‌ها استقبال می‌کنیم تا دسترسی به دارایی‌های دیجیتال را تسهیل کنیم، جامعه‌ای برای سازندگان ایجاد کنیم و مردم را برای نوآوری در آینده از طریق فناوری Web3 توانمند کنیم.»

Mastercard Start Path که در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد، یک برنامه شتاب دهنده شش ماهه است که برای کمک به استارت آپ ها در مقیاس و تجاری سازی محصولات و خدمات خود طراحی شده است. مسترکارت تا به امروز از بیش از ۳۵۰ استارتاپ پشتیبانی کرده است که بسیاری از آنها به موقعیت تک شاخ دست یافته اند، از جمله شرکت هایی مانند ارائه دهنده بانکداری ماشین فکری، استارت آپ فین تک هندی Zeta و Razorpay.

در سال ۲۰۲۱، Mastercard یک بخش رمزنگاری اختصاصی برای Mastercard Start Path با نام Start Path Crypto راه اندازی خواهد کرد. Crypto Accelerator برای حمایت از استارت‌آپ‌های Seed، Series A و Series B که در زمینه‌های رمزنگاری و توسعه بلاک چین فعالیت می‌کنند، تأسیس شد و یک برنامه پشتیبانی سه ماهه ارائه می‌دهد.

پس از آخرین موارد اضافه شده، برنامه Start Path Crypto در مجموع ۲۵ استارت آپ مرتبط با رمزنگاری را اضافه کرده است، از جمله کیف پول دیجیتال Uphold، شرکت ذخیره سازی رمزنگاری GK8 و توسعه دهنده بلاک چین تحت حمایت Emin Gün Sirer، Ava Labs.

مربوط: Mastercard ابزار جدید جلوگیری از تقلب در ارزهای دیجیتال را معرفی کرد

آخرین اخبار در حالی منتشر می شود که مسترکارت به تقویت تخصص خود در زمینه بلاک چین و رمزارز ادامه می دهد. در اواسط اکتبر، Mastercard برنامه جدیدی را راه اندازی کرد که به بانک ها اجازه می دهد با Paxos همکاری کنند تا قابلیت ها و خدمات معاملات ارزهای دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهند. پیش از این، Mastercard با صرافی Coinbase همکاری می کرد تا به کاربران Coinbase NFT اجازه دهد با استفاده از کارت Mastercard خود خرید کنند.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا