🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ غول پیکر تریلیون ها PEPE را برای ETH در یک حرکت عجیب تخلیه کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال PEPE با مضمون قورباغه شاهد فروش یک سرمایه گذار نهنگ بود که تریلیون ها توکن Pepe را برای ETH فروخت. نهنگ، یکی از سرمایه گذاران اولیه PEPE، در ابتدای راه اندازی خود بیش از ۱.۷۳ تریلیون توکن PEPE جمع آوری کرده بود.

Pepe، یک توکن مبتنی بر اتریوم، در ۱۷ آوریل ۲۰۲۳ راه اندازی شد. به دنبال کوین های میم مانند Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB)، PEPE به سرعت محبوبیت پیدا کرد و در مدت کوتاهی پس از تأسیس، توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرد.

قابل ذکر است که نهنگ توکن های PEPE را با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۵۴۰۶ دلار در آوریل و می ۲۰۲۳ به ارزش ۹۳۶۰۰۰ دلار خریداری کرد.

با توجه به این زنجیره نقطه ایWhale، یک پلت فرم تجزیه و تحلیل بلاک چین، به تازگی دارایی های خود را فروخته است. در آخرین ساعات، در مجموع ۱.۷۳۱ تریلیون PEPE به ارزش ۱.۷۴ میلیون دلار با ۷۴۲.۶ ETH با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۰۰۴ دلار مبادله شد. نهنگ پس از فروش ۸۰۲۵۰۰ دلار یا ۸۵.۷ درصد سود کسب کرد.

سپس قیمت PEPE به شدت کاهش یافت و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ درصد از دست داد. در زمان نوشتن این مقاله، PEPE با ۱۰.۸۲ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۰۹۴۱۴ دلار رسید.

PEPE از زمان رسیدن به اوج ۰.۰۰۰۰۰۱۰۱۵ دلار در ۱۱ ژانویه به طور پیوسته کاهش یافته است. مدت کوتاهی پس از تایید ETF بیت‌کوین، این کاهش بدتر شد زیرا خرس‌ها بازار را ویران کردند. در نتیجه این کاهش، PEPE به پایین ترین سطح خود در نزدیک به سه ماه گذشته سقوط کرد و میانگین متحرک روزانه خود را از دست داد.

در آخر هفته، PEPE پس از شناسایی برخی فعالیت های مشکوک در توزیع کننده PEPE، گمانه زنی ها را برانگیخت.

PEPE معتقد است که این تراکنش ها و هرگونه تراکنش آتی از کیف پول توزیع کننده هیچ ارتباطی با تیم باقی مانده ندارد و PEPE با هیچ پروژه یا نشانه دیگری مرتبط نیست. او تراکنش های مشکوک را به اعضای تیم سابق خائن که قبلاً از خزانه PEPE سرقت کرده بودند، ردیابی می کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا