اخبار ارز دیجیتال

سوزاندن عظیم هفتگی SHIB مورد توجه قرار گرفته است، اما این اقدام هنوز بسیار اشتباه است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق آخرین داده‌های منتشر شده توسط Shibburn، ردیاب کیف پول ارزهای دیجیتال، جامعه Shiba Inu طی هفته گذشته مقدار قابل توجهی از میم‌کوین‌ها را از بین برده است. با این حال، این بار، یک عامل منفی عمده در این اندازه گیری ظاهر می شود.

در همین حال، قیمت SHIB پس از افت قیمت در روز پنج‌شنبه توانست بهبود کمی را نشان دهد.

بیش از ۱۰۰ میلیون شیبا اینوس سوخته است، اما یک مشکل وجود دارد

پلت فرم ردیابی فوق گزارش داد که هفته گذشته جامعه شیبا اینو موفق به سوزاندن ۱۳۶,۰۰۴,۸۶۱ SHIB شده است. با این حال، میزان سوختگی هفتگی نسبت به هفته قبل کاهش قابل توجهی نشان داد و ۹۸.۵۶ درصد کاهش یافت. در آن زمان، تقریباً ۱۰ میلیارد SHIB به کیف پول های غیرقابل مصرف فرستاده شد و برای همیشه در آنجا قفل شد.

این ۹.۵ میلیارد SHIB توسط تیم توسعه Shiba Inu سوزانده شد، در حالی که یک تکه دیگر از SHIB تبدیل شده از هزینه های گاز Shibarium در BONE به یک کیف پول بن بست تبدیل شده بود.

این چهارمین سوختگی بزرگی بود که توسط تیم Shiba Inu انجام شد، طبق برنامه ای که توسط توسعه دهندگان برجسته آن که با نام مستعار Shytoshi Kusama شناخته می شوند، ایجاد شد. پیش از این، بیش از ۳۶ میلیارد SHIB به طور تجمعی در ماه های نوامبر و دسامبر سوزانده شد.

فعالیت شیباریوم کم است، این چیزی است که اتفاق می افتد

کاوشگر Shibariumscan کاهش غیر طبیعی در فعالیت را نشان می دهد. از آخرین روزهای دسامبر و تا سال ۲۰۲۳، تعداد نقل و انتقالات روزانه در بلاک چین لایه ۲ کاهش یافته است و از ۷.۵۲ میلیون در ۲۹ دسامبر به ۱.۱۶ میلیون در ۱۳ ژانویه کاهش یافته است.

تاکنون این معیار اندکی افزایش یافته است و در پنج روز گذشته بالای سطح دو میلیون تراکنش باقی مانده است.

تعداد کل نقل و انتقالات در شبکه در حال حاضر ۲۹۴,۷۶۶,۲۶۰ است در حالی که تعداد کیف پول های متصل ۱,۳۴۲,۳۱۳ است. ده ها میلیون تراکنش جدید در روز در شیباریوم در ماه دسامبر پردازش شد. با این حال، فعالیت در زنجیره در حال حاضر کاهش یافته است.

لوسی، مدیر بازاریابی رسمی تیم Shiba Inu، دیروز توییت کرد که توسعه دهندگان مشغول اجرای ارتقاهای مختلف و افزودن بهبودهای جدید به Shibarium بوده اند. او هشدار داد که کاربران ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند، اما افزود که “تغییرات بزرگتر نیاز به زمان اضافی و آزمایش گسترده دارد.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا