🚨 اخبار ارز دیجیتال

ورودی های بزرگ USDC احساسات صعودی را تقویت می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیش بینی های صعودی بیشتر
  • وضعیت فعلی بازار

مارتون، تحلیلگر CryptoQuant خاطرنشان کرد: بزرگترین حمله جایگاه استیبل کوین USDC در تاریخ

اوایل امروز ۱.۴ میلیارد دلار USDC به صرافی Coinbase واریز شد.

به گفته مارتون، این می تواند نشان دهنده فشار خرید قوی باشد. قابل ذکر است، چنین جریان ورودی USDC بزرگی نیز در اوایل سال ۲۰۲۳ رخ داد، زمانی که قیمت بیت کوین در حال نزدیک شدن به انتهای چرخه نزولی قبلی بود.

در زمان مطبوعات، بیت کوین پس از افت نزدیک به ۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، زیر سطح ۷۰۰۰۰ دلار معامله می شود.

پیش بینی های صعودی بیشتر

به گفته معامله گر ارزهای دیجیتال علی، بزرگترین ارز رمزنگاری شده توانسته است سر و صدا ایجاد کند. مدل در نمودار ۳۰ دقیقه ای. همانطور که نمودار پیش‌بینی می‌کند، اگر در نهایت بتواند از سطح مقاومت کلیدی در ۷۱،۵۸۰ دلار عبور کند، قیمت این ارز دیجیتال پرچمدار به طور بالقوه می‌تواند به بالاترین سطح تاریخ ۷۴۷۶۰ دلار برسد.

یکی دیگر از تاجران محبوب ارزهای دیجیتال، ساتوشی فلیپر، معتقد است که این ارز دیجیتال پرچمدار می تواند به ۸۰۰۰۰ دلار برسد. در حال حاضر، بیت کوین در میانه «آزمایش مجدد کلاسیک» الگوی پرچم صعودی است.

وضعیت فعلی بازار

داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته انحلال‌هایی به ارزش ۱۱۵ میلیون دلار را تجربه کرده است که موقعیت‌های خرید خرید اکثریت کل (۷۷ میلیون دلار) را تشکیل می‌دهند.

ارزش بازار همه ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۷۷ تریلیون دلار است که ۰.۴۳٪ کاهش یافته است. بیت کوین اکثریت قریب به اتفاق کل را تشکیل می دهد.

عملکرد ۱۰ ارز دیجیتال برتر عمدتاً ضعیف بود. با این حال، BNB موفق شد با افزایش ۴.۷ درصدی با روند نزولی مقابله کند. XRP و Cardano نیز افزایش اندکی (به ترتیب ۱.۲% و ۰.۵%) مشاهده کردند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا