🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ غول پیکر شیبا اینو (SHIB) 38 میلیون دلار منتقل شد – اما کجا؟

فهرست

  • نقل و انتقالات بزرگ SHIB برای یک ماه
  • عملکرد بازار Shiba Inu

۴.۲ تریلیون توکن شیبا اینو (SHIB) فروخته شد که معادل تقریباً ۳۸ میلیون دلار است. منتقل شده از صرافی Bitvavo به یک کیف پول ناشناس.

این معامله که اخیرا توسط Whale Alert پرچم گذاری شده است، گمانه زنی های گسترده ای را در مورد هدف آن و هویت خریدار ایجاد کرده است.

این انتقال می تواند نشان دهنده یک مانور سرمایه گذاری استراتژیک، انتقال به یک کیف پول خصوصی به دلایل امنیتی یا حتی آمادگی برای فروش یا مبادله در مقیاس بزرگ باشد.

نقل و انتقالات بزرگ SHIB برای یک ماه

توکن شیبا اینو که به‌خاطر جامعه پر جنب و جوش و طبیعت فرارش شناخته می‌شود، در هفته‌های اخیر شاهد نقل و انتقالات قابل توجهی توسط نهنگ‌ها بوده است.

در ۱ ژانویه، نقل و انتقالات بالغ بر ۴.۲۳ تریلیون SHIB (44.45 میلیون دلار آمریکا) ثبت شد. پس از آن ۴.۲۴ تریلیون SHIB (44.64 میلیون دلار) در ۳۰ دسامبر، ۴.۲۵ تریلیون SHIB (44.91 میلیون دلار) در ۲۹ دسامبر و ۲.۲۸ تریلیون بایننس به یک کیف پول ناشناس در دسامبر رسید. تراکنش هایی بالغ بر SHIB (23.58 میلیون دلار) به دنبال داشت. ۲۶.

این نقل و انتقالات بر اهمیت سرمایه گذاران بزرگ در بازار شیبا اینو تاکید می کند و ممکن است نشان دهنده موقعیت استراتژیک یا واکنش به شرایط بازار باشد.

عملکرد بازار Shiba Inu

با وجود این حرکات قابل توجه نهنگ ها، عملکرد بازار شیبا اینو انعطاف پذیری را نشان داده است.

به گفته CoinGecko، توکن SHIB در حال حاضر با قیمت ۰.۰۵۹۰۸۸ دلار معامله می شود که اندکی ۱.۴ درصد افزایش یافته است.

ارزش بازار SHIB 5.36 میلیارد دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ۱۶۴ میلیون دلار است.

تأثیر این معاملات بزرگ بر قیمت SHIB در کوتاه مدت ناچیز است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا