🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ عظیم اتریوم ۱۵۰۰۰ اتریوم را با حرکت Staking جابجا می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق یک توییت اخیر هشدار نهنگیک نهنگ عظیم ETH، یک ردیاب داده های رمزنگاری، اخیراً ۱۵۰۰۰ ETH به ارزش ۳۴.۸ میلیون دلار جابه جا کرده است. حرکت عظیم ETH از یک کیف پول ناشناخته به سپرده گذار توکن انجام شد.

WhaleAlert گزارش داد که “۱۵۰۰۸ ETH به ارزش ۳۴۸۷۸۱۵۱ دلار از کیف پول ناشناس به Beacon Depositor منتقل شد.”

در حالی که دلیل دقیق انتقال گسترده ETH ناشناخته است، ماهیت پول واریز شده نشان می دهد که ممکن است برای اهداف سرمایه گذاری بوده باشد.

Staking به کاربران این امکان را می دهد که ETH خود را در ازای پاداش و حق تأیید تراکنش ها در شبکه قفل کنند. سرمایه گذاری روی اتریوم از طریق Beacon Chain انجام می شود، یک بلاک چین موازی که در کنار زنجیره اصلی اتریوم اجرا می شود و اعتبار سنجی ها را هماهنگ می کند.

بر اساس داده‌های Etherscan، تا کنون بیش از ۳۷.۹۴ میلیون اتریوم در قرارداد سهام Beacon Chain اتریوم واریز شده است. رقم ۳۷.۹۴ میلیون ETH نشان دهنده تقریباً ۸۷.۹۳۴ میلیارد دلار در قیمت های فعلی است.

بر اساس یک توییت از یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی در ۴ فوریه، تقریباً ۵۱۰,۰۰۰ ETH به ارزش ۱.۲۲ میلیارد دلار در سه هفته گذشته از کیف پول های صرافی های رمزنگاری شناخته شده برداشت شد.

به گفته علی، این شکست قابل توجه نشان دهنده احساسات قوی از سوی دارندگان اتریوم و به طور بالقوه فشار فروش کمتر در بازار است.

در زمان نگارش این مقاله، ETH با ۰.۵۱ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۳۱۳ دلار رسیده است. بر اساس آخرین گزارش CoinShares، محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال در مجموع هفته گذشته با ورودی عظیم ۷۰۸ میلیون دلاری مواجه شدند، در حالی که اتریوم در بازه زمانی مذکور شاهد خروج ۶.۴ میلیون دلاری بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا