🚨 اخبار ارز دیجیتال

حرکت شگفت انگیز نهنگ اتریوم پس از رسیدن اتریوم به ۳۰۰۰ دلار

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های CoinGecko، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، دوباره به ۳۰۰۰ دلار رسیده است و در معاملات اولیه امروز ۸۱ درصد رشد سال به سال را نشان می‌دهد.

در جریان معاملات روز سه‌شنبه، اتریوم برای مدت کوتاهی به مرز ۳۰۰۰ دلار نزدیک شد که آخرین بار در آوریل ۲۰۲۲ به اوج رسید، اما نتوانست بیشتر از این صعود کند.

گاوها در تلاش خود برای حفظ اتریوم بالاتر از ۳۰۰۰ دلار اصرار دارند، اما فعالیت های آنها هنوز به نتیجه مورد نظر نرسیده است و در حال حاضر اتریوم کمتر از این سطح معامله می شود. این سناریو در سه روز گذشته از جمله امروز اتفاق افتاده است. در زمان نگارش این مقاله، ETH با ۱.۹۳ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۹۷۷ دلار رسیده است.

در یک حرکت غیرمنتظره، یک نهنگ عظیم تصمیم گرفت مقدار زیادی ETH بفروشد، زیرا قیمت آن ۳۰۰۰ دلار بود.

توسط ارائه دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره ای زنجیره نگاهیک نهنگ ۱۶۵۹۷ ETH به ارزش ۴۸.۷ میلیون دلار را در صرافی های غیرمتمرکز (DEX) به قیمت ۲۹۳۴ دلار در ۲۴ ساعت گذشته ریخت. حرکت نهنگ باعث ایجاد ابرو در میان برخی از جامعه ارزهای دیجیتال شد، زیرا می تواند نشان دهنده یک روند نزولی یا یک استراتژی کسب سود باشد.

معلوم شد که این یک استراتژی سودآور است. Lookonchain گزارش داد که نهنگ با این حرکت تقریباً ۵.۵ میلیون دلار سود به دست آورد و میلیون ها ETH در صرافی ها واریز شد.

به گفته Lookonchain، نهنگ در ۱۲ ژانویه زمانی که قیمت آن ۲۶۰۰ دلار بود، ۱۶۵۹۹ ETH به ارزش ۴۳.۱۶ میلیون دلار از صرافی OKX از طریق پنج کیف پول خریداری کرد و بعداً زمانی که قیمت ETH به حدود ۳۰۰۰ دلار رسید، آن را فروخت.

پیش از هارد فورک مورد انتظار Dencun که برای ۱۳ مارس برنامه ریزی شده است، انتظارات در حال افزایش است.

در آماده‌سازی برای این رویداد، توسعه‌دهندگان اتریوم Geth v.1.13.13 را منتشر کردند، یک به‌روزرسانی کوچک که چندین مشکل مرتبط با فورک اصلی Cancun آینده را برطرف می‌کند. Alsages (نسخه ۱.۱۳.۱۳) به طور قابل توجهی عملکرد تولید بلوک را برای بلوک های Cancun حباب دار و همچنین ثبات کلی حافظه را در تمام گره های Geth بهبود می بخشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا