اخبار ارز دیجیتال

نهنگ غول پیکر بیت کوین با ۸۵۰۰ بیت کوین برنده جکپات شد و قیمت آن به ۷۳۰۰۰ دلار رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین، همچنان با افزایش ارزش خود که سرمایه گذاران را در سراسر جهان جذب می کند، توجهات را به خود جلب می کند. در رویدادهای اخیر، بازار ارزهای دیجیتال شاهد موفقیت خارق العاده ای بوده است. یک نهنگ عظیم بیت کوین که دارای ۸۵۰۰ بیت کوین خیره کننده است، با افزایش قیمت بیت کوین به یک جکپات چند میلیون دلاری دست یافته است.

زنجیره نگاه، یک پلت فرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای.

Whale در ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ شروع به انباشت بیت کوین کرد و ۸۵۰۰ بیت کوین به ارزش ۲۷۹ میلیون دلار را با قیمت متوسط ​​۳۲۸۵۴ دلار از بایننس برداشت. برداشت‌ها از صرافی‌های ارز دیجیتال نشان‌دهنده قصد خرید است، اما سپرده‌گذاری در صرافی‌های ارزهای دیجیتال ممکن است نشانه‌ای از قصد فروش باشد.

طبق اطلاعات ارائه شده، نهنگ تا ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ دارای ۸۵۰۰ بیت کوین بوده است. با افزایش قیمت بیت کوین، نهنگ ۴۳۰۰ بیت کوین به ارزش ۱۸۳ میلیون دلار را با قیمت متوسط ​​۴۳۵۳۴ دلار در بایننس سپرده یا فروخت. چند ساعت پیش، نهنگ ۱۰۰ بیت کوین به ارزش ۷.۲۲ میلیون دلار را دوباره به بایننس سپرده یا فروخت تا سود کند.

Whale در حال حاضر دارای ۴۳۰۰ بیت کوین است که با نرخ ارز فعلی ۳۱۳ میلیون دلار ارزش دارد و مجموعاً ۲۱۷ میلیون دلار سود دارد.

با وجود ذخیره عظیم ۴۳۰۰ بیت کوین، سوالاتی در مورد حرکت بعدی نهنگ باقی مانده است. آیا آنها درآمد خود را نقد می کنند یا به انتظار ارزش گذاری های بالاتر ادامه می دهند؟ فقط زمان می تواند بگوید.

بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ به بالای ۷۳۰۰۰ دلار رسید

بیت کوین به بالاترین حد خود (ATH) در برابر دلار آمریکا به ۷۳۷۰۹ دلار (در کوین بیس) رسید که منجر به کشف قیمت شد و احساسات سرمایه گذاران را به سرخوشی نزدیک کرد.

انبوهی از داده ها به شباهت قابل توجهی با خروجی های قبلی ATH اشاره می کند، با انتقال ثروت از HODLers سابق به سرمایه گذاران و سفته بازان جدید در حال حاضر رخ داده است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۱.۷۴ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، به ۷۳۲۵۴ دلار تغییر می کرد. بیت کوین پس از اینکه اولین تلاش گاوها در این سطح توسط خرس ها خنثی شد، دوباره به سطح ۷۳۰۰۰ دلار رسید.

بیت کوین اندکی پس از رسیدن به ۷۳۰۲۷ دلار در جلسه معاملاتی روز سه شنبه قبل از اینکه گاوها کنترل را دوباره به دست گیرند، تقریباً ۶ درصد سقوط کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا