🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر برتر پیش بینی می کند که بیت کوین (BTC) عظیم در افق افزایش یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قابل توجه تغییر مکان به گفته ویلی وو، تحلیلگر معروف رمزارز، قیمت بیت کوین (BTC) نزدیک به نظر می رسد. وو، که سابقه پیش‌بینی‌های دقیق دارد، جامعه را با پیش‌بینی جدیدی تحریک کرده است که نشان می‌دهد بیت‌کوین در آستانه یک صعود عظیم است. این پیش بینی به دنبال تایید اخیر ETF های بیت کوین نقطه ای است، توسعه ای که وو معتقد است می تواند مقادیر قابل توجهی از سرمایه را وارد ارز دیجیتال کند.

ویلی وو از X (توئیتر سابق) برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود استفاده کرد و شباهت هایی بین گذشته بیت کوین و آینده بالقوه آن ترسیم کرد. او توضیح داد که در جولای ۲۰۱۰، بیت کوین تنها ۰.۷ سنت بود و طی پنج روز ده برابر افزایش یافت و به دنبال آن رشد ۱۰۰۰ برابری دیگر در دو سال بعد مشاهده شد. او آن را نجومی می نامد رشد کوه بیت کوین پلت فرم تبادل Gox و قرار گرفتن در معرض نقدینگی جهانی.

سناریوی کنونی ترسیم شده توسط وو منعکس کننده شرایط گذشته است، اما در مقیاس بسیار مهمتر. او توضیح داد که بیت کوین اخیراً در صرافی های جهانی که تقریباً ۱۰۰ تریلیون دلار سرمایه را مدیریت می کنند، فهرست شده است و از آنجایی که این مؤسسات سرمایه گذاری در بیت کوین را آغاز کردند، علاقه زیادی وجود داشت.

سناریوی برج ثور

به گفته وو، نمودارهای تحلیل تکنیکال فعلی که نشان می دهد شرایط خرید بیش از حد ممکن است تحت تأثیر حجم سرمایه قرار گیرد. وروداین یادآور دوره اواخر سال ۲۰۲۰ است که افراد با ارزش خالص خریدهای نقدی قابل توجهی انجام دادند.

این پیش بینی صعودی پس از یک هفته فعالیت قابل توجه برای بیت کوین انجام می شود که به بالاترین سطح تاریخ ۶۹۰۰۰ دلار (ATH) رسید. با وجود اصلاحات بعدی، ارز دیجیتال انعطاف پذیری و ثبات را نشان داد. در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین تجارت در ۲۴ ساعت گذشته با ۰.۶۴ درصد افزایش به ۶۷۰۳۱ دلار رسیده است و در ماه گذشته رشد چشمگیر ۵۶.۲۶ درصدی را ثبت کرده است.

در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال را زیر نظر دارند، بسیاری نسبت به مسیر آینده بیت کوین خوش بین هستند. پیش بینی ویلی وو لایه ای از هیجان را به گفتمان جاری پیرامون بیت کوین و جایگاه آن در اکوسیستم مالی جهانی اضافه کرد. اگر تاریخ نشانه ای باشد، جهان ممکن است در آستانه فصل قابل توجه دیگری در داستان بیت کوین باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا