اخبار ارز دیجیتال

با افزایش فعالیت نهنگ های SHIB، افزایش عظیم ۴۵۰۸۳٪ SHIB مشاهده شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ردیاب کیف پول Shibburn پس از انتقال چند صد میلیون توکن میم SHIB از منبع در حال گردش، افزایش شدیدی را در متریک نرخ رایت Shiba Inu تشخیص داد.

در حالی که این مقدار عظیم شیبا اینو سوزانده می شد، چندین نهنگ بزرگ SHIB متوجه شدند که میلیاردها و تریلیون ها پول میم را جابجا می کردند.

سرعت سوختگی SHIB به سرعت افزایش می یابد

بر اساس آخرین داده های به اشتراک گذاشته شده توسط منبع فوق، در ۲۴ ساعت گذشته جامعه شیبا اینو موفق شده است در مجموع ۲۳۵,۶۰۳,۴۸۸ SHIB را دفع کند. ارزش این رمزارز میم تنها ۲۴۸۲ دلار در فیات است.

افزایش نرخ سوختگی به ۴۸۰۸۳.۵۰ درصد رسید. این مقداری است که در هفته های اخیر زیاد دیده نمی شود. این افزایش چشمگیر در سوختگی از طریق شانزده تراکنش به دست آمد و اکثر این SHIB ها را در یک حرکت سوزاندند، با ارسال ۲۲۰,۷۲۹,۹۷۳ Shiba Inus به یک کیف پول بلاک چین غیرقابل مصرف.

دومین تراکنش بزرگ SHIB شامل ۱۳،۱۴۰،۲۴۱ میم کوین بود، در حالی که چندین تراکنش دیگر حاوی کمتر از ۱ میلیون SHIB بود.

سوختگی شیب به طرز باورنکردنی در حال افزایش است
از طریق تصویر شیبرن

به نظر می رسد جامعه SHIB در تلاش است تا حد امکان SHIB را بسوزاند زیرا زمانی که مقدار قابل توجهی سکه سوزانده می شود انتظار می رود بر قیمت سکه تأثیر بگذارد. اخیراً، داوینچی، مدیر Shiba Inu Discord اظهار داشت که تمام وجوه مورد نیاز برای سوزاندن یک Shiba Inu، خواه هزینه تراکنش در Shibarium یا سوزاندن فردی، باید از سوی کاربران باشد.

تیم توسعه دهنده SHIB همچنین مقادیر زیادی سکه SHIB را می سوزاند. در ماه دسامبر و آخرین هفته نوامبر، آنها چهار قطعه تقریباً ۸.۵ میلیارد شیبا اینو را سوزاندند که در مجموع بیش از ۳۶ میلیارد SHIB بود.

نهنگ ها تریلیون ها SHIB را بیل می کنند

همانطور که توسط ردیاب ارز دیجیتال Whale Alert گزارش شده است، بخش عظیمی از SHIB بین کیف پول های ناشناس جابجا شد. در مجموع ۴,۲۵۳,۶۱۹,۲۷۹,۰۵۱ SHIB meme coins دست به دست شدند. این مبلغ SHIB در زمان انتقال، درست کمتر از ۲۴ ساعت پیش، ۴۴,۹۰۹,۷۱۲ دلار ارزیابی شد.

علاوه بر این، بر اساس پلتفرم داده‌های زنجیره‌ای Arkham Intelligence، یک نهنگ ۴۱۷.۱۳۸ میلیارد SHIB از یک کیف پول ناشناس دریافت کرد. این مبلغ SHIB به ارزش ۴.۴۳ میلیون دلار فیات بود. این نقل و انتقالات نشان می دهد که علاقه نهنگ های ارز دیجیتال به شیبا اینو در حال افزایش است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا