اخبار ارز دیجیتال

افت عظیم ۲۰۰۰۰۰ بیت کوین (BTC) در ۶۰ روز پیش بینی می شود: Mt. به روز رسانی Gox

کالین وو، یک چهره برجسته در زمینه روزنامه نگاری رمزنگاری، Mt. Gox اخیراً یک فرآیند تأیید ایمیل را برای کاربران معرفی کرده است که نیاز به تأیید مالکیت حساب‌های آدرس صرافی تعیین شده به عنوان آدرس‌های پرداخت بیت‌کوین (BTC) و بیت‌کوین کش (BCH) دارد. .

این اقدام در پی گزارش‌های دسامبر ۲۰۲۳ است که تأیید می‌کند طلبکاران از طریق حساب‌های PayPal خود به ین ژاپن غرامت دریافت می‌کنند و بازپرداخت‌های مستمر برنامه‌ریزی شده برای تمدید تا سال ۲۰۲۴ است.

نگرانی اصلی که از این توسعه ناشی می شود این است که Mt. گفته می شود که Gox مقدار قابل توجهی بیت کوین آزاد می کند. اگرچه برآوردها از ۱۴۲۰۰۰ بیت کوین تا ۲۰۰۰۰۰ بیت کوین متفاوت است، فقدان اجماع بین منابع منجر به افزایش نظارت در جامعه رمزنگاری شده است. فعالان بازار به ویژه محتاط هستند زیرا شمارش معکوس برای انتشار ۲۰۰۰۰۰ بیت کوین احتمالی در ۶۰ روز آینده آغاز می شود.

پیچیده کردن مسائل، Mt. Gox در حال حاضر دارای ۱۴۳۰۰۰ BCH است که گمانه‌زنی‌ها در مورد تأثیر ترکیبی راه‌اندازی بیت‌کوین و بیت‌کوین کش بر پویایی بازار را تشدید می‌کند. با توجه به اینکه ۶۹ میلیارد ین دیگر تحت کنترل صرافی گزارش شده است، این امر به دلیل پتانسیل آن برای تأثیرگذاری بر احساسات گسترده تر بازار توجه را به خود جلب کرده است.

از آنجایی که صنعت از نزدیک این سناریوی در حال تحول را تماشا می کند، تحلیلگران و علاقه مندان مشتاقانه منتظر Mt. در انتظار جزئیات بیشتر و تایید از Gox. پیش بینی محتاطانه در جامعه بر اهمیت این داستان تأکید می کند و آن را به نقطه کانونی برای مشاهده دقیق در هفته های آینده تبدیل می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا