🚨 اخبار ارز دیجیتال

۲ تریلیون شیبا اینو (SHIB) در ۲۴ ساعت گذشته: تجارت، نهنگ و موارد دیگر

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو روز گذشته شاهد یک اقدام بزرگ بود. دو تریلیون توکن SHIB بین چندین نهاد از جمله نهنگ‌ها، صرافی‌ها و میزهای معاملاتی جابجا شد. آیا می تواند سیگنالی برای SHIB باشد؟

پس چه کسی این همه SHIB را حمل می کند؟ نهنگ ها و چندین صرافی ارز دیجیتال در حال حرکت هستند. به عنوان مثال، در یک تراکنش، ۷۷.۴۵۳ میلیارد SHIB به کیف پول داغ Coinbase منتقل شد، در حالی که ۴۱۲.۷۱۲۸ میلیارد SHIB دیگر به کیف پول داغ Coinone ارسال شد.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

اما این همه ماجرا نیست. یک تراکنش عظیم به ارزش ۵۰۰ میلیارد SHIB به کیف پول داغ Crypto.com ارسال شد. بخش عمده ای از ۴۳۱.۱۷۳۸ میلیارد SHIB در کیف پول ناشناس دیگری قرار گرفت که به احتمال زیاد متعلق به یک نهنگ یا میز تجارت بود. اینها تنها تعدادی از معاملات بزرگی است که در حال انجام است.

حالا چرا این همه حرکت؟ این احتمالاً به این دلیل است که کل بازار در حال شتاب گرفتن است و پس از یک دوره دشوار دوباره روی پای خود ایستاده است. و این فقط SHIB نیست. سایر میم کوین ها نیز در حال بازگشت هستند.

این تحرکات بزرگ ممکن است مبادلاتی باشد که وجوه را برای امنیت بهتر یا مدیریت کارآمدتر کیف پول خود به منظور نقدینگی انجام می دهد. نهنگ ها همچنین ممکن است کسانی باشند که برای چیزی بزرگ آماده می شوند یا از بهبود بازار برای تجارت شیبا اینو استفاده می کنند.

دلیلش هرچه باشد، واضح است که فعالیت در شبکه SHIB در حال حاضر رو به افزایش است و این نقل و انتقالات گسترده نشانه آن است که چیزی در راه است. با تغییر شکل بازار، به نظر می رسد SHIB و سایر میم کوین ها نیز در حال بازگشت هستند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا