اخبار ارز دیجیتال

۱۰.۵ میلیون دلار سولانا به بایننس منتقل شد زیرا قیمت SOL 5٪ کاهش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک معامله قابل توجه که توجه علاقه مندان و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، مقدار قابل توجهی Solana (SOL) به ارزش تقریباً ۱۰.۵ میلیون دلار فروخته شد. منتقل شده به صرافی بایننس. تراکنش شامل ۹۹۹۹۹ SOL توسط Whale Alert، یک سرویس محبوب که تراکنش‌های اصلی بلاک چین را ردیابی می‌کند، برجسته شد.

این واقعیت که وجوه از یک کیف پول ناشناخته منتقل شده اند، گمانه زنی ها در مورد حرکات بالقوه بازار و اهداف پشت این انتقال قابل توجه را افزایش داد. دلایل این انتقال قابل توجه به Binance همچنان حدس و گمان است. حرکات بزرگ ارز دیجیتال در صرافی ها گاهی اوقات می تواند نشان دهنده آمادگی برای فروش باشد و اگر بازار نتواند سفارشات فروش را برآورده کند، به طور بالقوه می تواند منجر به کاهش قیمت شود.

برعکس، چنین نقل و انتقالات رمزنگاری ممکن است قبل از حرکت های تجاری استراتژیک مانند مبادله، سهام یا مشارکت در پیشنهادات ویژه مبادله باشد. تاثیر این روش خاص بر وضعیت سولانا عملکرد بازار این بستگی به اقدامات بعدی نهنگ پشت آن دارد.

روند نزولی برای سولانا

این انتقال اخیر در زمانی انجام می شود که موقعیت سولانا در بازار نوساناتی را تجربه می کند. طبق آخرین داده های SOL تجارت این ارز با ۴.۸۷ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت ۱۰۴.۶۰ دلار معامله می شود. علیرغم کاهش اخیر، این ارز دیجیتال در هفت روز گذشته توانسته است ۷.۰۶ درصد افزایش یابد و ماهیت پرنوسان بازار کریپتو را آشکار کند.

علاوه بر این، حجم معاملات ۲۴ ساعته سولانا ۹.۰۵ درصد افزایش یافت و به ۱,۵۷۲,۰۶۲,۸۸۷ دلار رسید. این نشان می دهد که سطح فعالیت در میان معامله گران در حال افزایش است. اما همه شاخص ها برای سولانا مثبت نیستند. بهره باز، معیاری که تعداد کل قراردادهای مشتقه معوق مانند قراردادهای آتی که هنوز تسویه نشده اند را نشان می دهد، شاهد کاهش برای سولانا بوده است.

طبق آخرین اطلاعات داده ها سود باز برای Solana از CoinGlass، پلتفرمی که اطلاعاتی در مورد بازارهای آتی ارزهای دیجیتال و آپشن ارائه می دهد، در حال حاضر با ۸.۲۳ ​​درصد کاهش به ۱.۵۸ میلیارد دلار رسیده است. این کاهش می تواند به عنوان یک سیگنال نزولی تفسیر شود و ممکن است نشان دهد که سرمایه گذاران موضع محتاطانه ای نسبت به سولانا اتخاذ می کنند.

سرمایه گذاران و ناظران بازار احتمالاً عملکرد سولانا و حرکات بعدی مقادیر زیادی از SOL را زیر نظر خواهند داشت زیرا اینها می توانند بینش های آینده را ارائه دهند. روندهای بازار. زمان نشان خواهد داد که آیا این منجر به افزایش نوسانات خواهد شد یا یک بازی استراتژیک که می تواند بر روند سولانا تأثیر بگذارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا