🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبکه Masa نتایج فروش توکن Coinlist را به اشتراک گذاشت

Masa، اولین پروتکل Web3 شبکه داده‌های شخصی غیرمتمرکز صنعت، با افتخار پایان کمپین فروش جامعه خود را در بزرگترین سکوی راه اندازی IDO، Coinlist، اعلام می‌کند. منابع جدید برای توسعه نسل جدید ابزارهای امنیت داده استفاده خواهد شد.

فروش انجمن میز با ۶.۴ برابر اشتراک تکمیل شد

در ۷ مارس ۲۰۲۴، فروش Desk Community در Coinlist تنها در ۱۷ دقیقه فروخته شد. علاقه مندان تخصیص اولیه ۶۳۵۵۴۶۶۰ توکن MASA (معادل ۵ میلیون دلار) را خریداری کردند.

تخصیص توکن اضافی نیز فروخته شد و در مجموع ۸,۷۵۰,۰۰۰ دلار از فروش به دست آورد.

فروش جامعه ماسا ۶.۴ بار بیش از حد اشتراک داشت و تقاضا برای توکن بسیار بیشتر از عرضه موجود بود.

تنها ۶ درصد از کاربران ثبت نام شده (۳۲۸۵ از ۵۲۶۰۶ کاربر ثبت نام شده) توانستند برای تخصیص اولیه ۶۳،۵۵۴،۶۶۰ توکن MASA واجد شرایط شوند.

Calanthia Mei، یکی از بنیانگذاران شبکه Masa، از سطح حمایتی که جامعه جهانی از طریق کمپین Coinlist نشان داده است، هیجان زده است:

استقبال چشمگیر از فروش جامعه ما، اعتماد جامعه ما به چشم انداز ماسا را ​​مجدداً تأیید کرد. در عصر جدید هوش مصنوعی، داده ها نفت جدید هستند. کاربران شایسته مالکیت، اشتراک گذاری و کسب درآمد از داده های خود هستند.

همه خریداران موفق ۲۵ درصد از توکن های خود را در فهرست MASA در صرافی های متمرکز دریافت خواهند کرد. طبق برآوردهای این تیم، اولین CEX ها در اوایل آوریل ۲۰۲۴ از MASA استقبال خواهند کرد. توکن‌های باقی‌مانده در طی یک دوره شش ماهه واگذاری خطی منتشر خواهند شد.

بازیابی اطلاعات شخصی با فناوری ZK

ماسا مفتخر است که به ردیف پروژه‌های معتبری مانند Solana، Filecoin، Algorand، Near، Immutable X و بسیاری دیگر از فروش‌های توکن جامعه میزبانی در CoinList بپیوندد.

توکن MASA یک توکن کاربردی و حاکمیتی بومی است که شبکه Masa را نیرو می‌دهد و یک توکن گاز در زیرشبکه Masa Avalanche است. MASA به عنوان یک توکن ERC-20 روی اتریوم (ETH) عمل می کند. MASA در هنگام راه‌اندازی از طریق زنجیره هوشمند BNB قابل دسترسی خواهد بود و به بلاک چین‌های اصلی صحنه EVM: بهمن، چند ضلعی، پایه، سلو و موارد دیگر گسترش خواهد یافت.

ماسا قصد دارد کنترل اطلاعات شخصی را به کاربران بازگرداند. او پیشگام Zero-Knowledge Soulbound Tokens (zkSBTs)، یک فناوری رمزگذاری پیشرو در صنعت است که به عنوان یک قفل داده های شخصی بدون کوکی عمل می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا