اخبار ارز دیجیتال

ماسا رمز Soulbound ID را برای شبکه پایه کوین بیس اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پروتکل‌های توکن را می‌توان برای برنامه‌های مختلف، از جمله نشان‌های عضویت، برنامه‌های وفاداری، ربات‌های کپچای توزیع‌شده و تعهدنامه اعتباری استفاده کرد.

طبق اعلامیه ۴ آوریل از Masa Finance، توکن Soulbound Masa Finance به زودی در شبکه Base Coinbase در دسترس خواهد بود. به گفته این شرکت، توکن جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا ویژگی‌های هویت و شهرت خود را به آدرس کیف پول خود مرتبط کنند و به این ترتیب امکان پذیره‌نویسی اعتبار در بلاک چین فراهم شود.

ماسا قبلا پروتکل های Soulbound Token را برای اتریوم و سلر منتشر کرده بود.

ماسا در اطلاعیه خود گفت که این پروتکل می تواند برای برنامه های مختلف از جمله نام دامنه های قابل خواندن توسط انسان، نشان های عضویت، برنامه های وفاداری، نشان های دستاورد و ربات های ضبط توزیع شده استفاده شود.

در هفته‌های آینده، ما یک جعبه ابزار توسعه‌دهنده Base SBT را منتشر خواهیم کرد که از استقرار و تعامل یکپارچه با SBT در Base پشتیبانی می‌کند. این شامل راهنمای شروع سریع، رابط خط فرمان Masa، کیت توسعه نرم‌افزار، ابزارهای توسعه‌دهنده REACT و نحوه ساخت برنامه‌ها با استفاده از توکن‌های Masa soulbound است.

مربوط: کوین بیس از توسعه دهندگان می خواهد که «فلت کوین» مرتبط با تورم را برای شبکه «پایه» بسازند.

کوین بیس بزرگترین صرافی رمزنگاری متمرکز در آمریکای شمالی است. ما قصد داریم شبکه آزمایشی Base Network را در ۲۳ فوریه راه اندازی کنیم و آن را به عنوان لایه ۲ خوشبینانه اتریوم پیاده سازی کنیم. در ۲۳ مارس، Coinbase یک درخواست سازنده صادر کرد که از توسعه دهندگان می خواست چندین نوع پروتکل برای Base ایجاد کنند، از جمله یک سیستم شهرت روی زنجیره.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد در پاسخ به این درخواست، ماسا توسعه نسخه پایه پروتکل Soulbound را آغاز کرده است.

اعلام ایجاد شبکه پایه به احساسات صعودی در جامعه اتریوم کمک کرده است و برخی از کاربران امیدوارند که منجر به ورود بیشتر کاربران کوین بیس به اتریوم شود. در مصاحبه ای با رادیو بلومبرگ، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، استدلال کرد که «بازیگران متمرکز» بیس باید نوعی تأیید هویت را برای کاربران خود اجرا کنند.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا