🚨 اخبار ارز دیجیتال

Masa یکپارچه سازی LayerZero را برای پیشرفت های هوش مصنوعی اعلام کرد

فهرست

  • شبکه Masa با LayerZero همکاری می کند، داده ها و پل های توکن را یکپارچه می کند
  • تنظیم استانداردهای اقتصاد غیرمتمرکز هوش مصنوعی

شبکه Masa به راه‌اندازی توکن اصلی MASA خود نزدیک می‌شود که به‌طور یکپارچه با تمام بلاک چین‌های EVM ادغام می‌شود.

شبکه Masa با LayerZero همکاری می کند، داده ها و پل های توکن را یکپارچه می کند

طبق بیانیه رسمی تیمش، شبکه Masa با پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای LayerZero وارد همکاری استراتژیک بلندمدت شده است.

ادغام با LayerZero امکان برقراری ارتباط با اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس را برای شبکه داده جدول فراهم می کند که در یک زیرشبکه خصوصی Avalanche راه اندازی خواهد شد.

قابلیت همکاری توکن‌های MASA به Polygon، Base، Celo و موارد دیگر در آینده از طریق استاندارد Omnichain Fungible Token (OFT) LayerZero گسترش می‌یابد که انتقال توکن‌های متقاطع بومی را امکان‌پذیر می‌سازد.

Calenthia Mei، یکی از بنیانگذاران شبکه Masa، از پتانسیل همکاری جدید و تأثیر مخرب LayerZero بر پروژه هیجان زده است:

ماسا از ادغام با LayerZero Labs که به استاندارد صنعتی برای قابلیت همکاری تبدیل شده است، هیجان زده است. ماسا می‌خواهد بدون توجه به اینکه داده‌های آن‌ها در کدام شبکه بلاک‌چین است، توانایی مالکیت، اشتراک‌گذاری و سود بردن از داده‌ها را در اختیار کاربران قرار دهد. با پشتیبانی LayerZero، ما هیجان زده هستیم که از همان ابتدا به صورت متقابل زنجیره ای و تعامل پذیر باشیم

MASA عنصر اصلی طراحی انگیزه اقتصادی شبکه Masa است: مشارکت‌کنندگان در زمانی که داده‌های آنها توسط توسعه‌دهندگان برای تقویت اقتصاد غیرمتمرکز هوش مصنوعی استفاده می‌شود، توکن‌های MASA را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

تنظیم استانداردهای اقتصاد غیرمتمرکز هوش مصنوعی

سیمون باکسیس، معاون توسعه کسب و کار LayerZero، از چشم انداز شبکه Masa و اهداف نقشه راه بلندپروازانه آن قدردانی می کند:

ما از همکاری با Masa برای پیشبرد حریم خصوصی و نوآوری در توسعه هوش مصنوعی هیجان زده هستیم. ادغام زیرساخت LayerZero با اکوسیستم Masa، توسعه سریع‌تر برنامه‌های هوش مصنوعی شخصی‌سازی شده را امکان‌پذیر می‌کند و در عین حال داده‌های کاربر را خصوصی و ایمن نگه می‌دارد.

با انفجار مدل‌های هوش مصنوعی، ماسا به عنوان یک پیشرو در ارائه مقادیر زیادی از داده‌های آموزش شخصی در ابتدا برای حفظ حریم خصوصی ظاهر شد و آینده برنامه‌های هوش مصنوعی را تقویت کرد. بیش از ۱.۴ میلیون کیف پول منحصر به فرد و بیش از ۳۷ میلیون نقطه داده خصوصی را جمع آوری کرده است.

توسعه‌دهندگان می‌توانند از مجموعه عظیم داده‌های پیش‌فرض کاربران خصوصی شبکه Masa برای آموزش مدل‌های هوش مصنوعی، ساخت برنامه‌های کاربردی نوآورانه، تقویت تبلیغات غیرمتمرکز و موارد دیگر استفاده کنند. این میز همچنین مدل‌های آماده برای استفاده از زبان گسترده را برای جستجوی بی‌درنگ داده در شبکه فراهم می‌کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا