اخبار ارز دیجیتال

جزایر مارشال به طور قانونی DAO ها را به عنوان شرکت های با مسئولیت محدود داخلی به رسمیت می شناسند.

این قانون به اشخاص حقوقی ثبت شده در کشور اجازه می دهد تا به طور رسمی ساختارهای DAO و ابزارهای حاکمیتی را اتخاذ کنند.

جمهوری جزایر مارشال، کشور جزیره‌ای مستقل واقع در اقیانوس آرام در نزدیکی خط استوا، اعلام کرده است که قانون سازمان‌های غیرمتمرکز خودگردان سال ۲۰۲۲ به طور رسمی تصویب شده است.

این قانون سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز را به رسمیت می‌شناسد و به اشخاص حقوقی ثبت‌شده داخلی اجازه می‌دهد تا ساختارها و ابزارهای حاکمیتی DAO را به طور رسمی اتخاذ کنند. دولت امیدوار است این اقدام اخیر باعث رشد نهادهای غیرمتمرکز و عناصر وابسته به آنها در داخل ایالت شود.

طبق این اعلامیه، قانون DAO سال ۲۰۲۲ به DAO ها اجازه می دهد تحت یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) ثبت شوند و به عنوان DAO LLC قابل شناسایی باشند. این قانون آماده است تا به DAOهای تجاری و غیر تجاری اجازه ثبت دهد و تعاریف و مقرراتی را برای تشکیل، توافق و استفاده از قراردادهای هوشمند برای DAO ارائه می کند. علاوه بر این، قانون جدید به دولت جزایر مارشال اجازه می دهد تا یک صندوق سرمایه گذاری برای ادامه آموزش و آموزش در مورد DAO ها و ادغام آنها در اقتصاد ایجاد کند.

برانسن واس، وزیر دارایی جزایر مارشال گفت: سازمان‌های مستقل را می‌توان نه تنها در فضای بلاک چین، بلکه در اقتصاد گسترده‌تر حفظ کرد. ”

مرتبط: در دنیای پس از همه‌گیری، کار از راه دور باعث تغییر به DAO می‌شود: مطالعه

در ماه فوریه، جزایر مارشال به طور رسمی DAO ها را به عنوان اشخاص حقوقی به رسمیت شناختند و به آنها اجازه ثبت و ایجاد عملیات در کشور را دادند. قانون جدید فراتر از این است و به نهادها اجازه می دهد تا به عنوان DAO LLC ترکیب شوند و خود را به عنوان چنین معرفی کنند.

در طول چند سال گذشته، جزایر مارشال به طور فعال در حال بررسی موارد استفاده از دارایی های دیجیتال بوده است، و دولت اقداماتی را برای ایجاد یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین به نام Sovereign (SOV) ارائه کرده است.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا