اخبار ارز دیجیتال

نوسانات بازار منجر به یک استراتژی رمزنگاری برای برتری ۲۴۶ درصدی از بیت کوین در سال ۲۰۲۲ می شود.

استراتژی معاملاتی مبتنی بر امتیاز Cointelegraph Markets Pro در سال ۲۰۲۲ بازدهی ۱۷۶ درصدی را به همراه داشت، در حالی که بیت کوین ۷۰ درصد سقوط کرد.

اگرچه کلمه نوسانات معمولاً در دنیای مالی منفی تلقی می شود، درست مانند نام لیونل مسی که در شهرک های حلبی نشین برزیل دریافت می شود، نوسانات از لحاظ تاریخی سودآور بوده است، به خصوص در بازار ارزهای دیجیتال. برخی از بهترین فرصت ها را به شما نشان می دهد. می توانید دریافت کنید.

بازار ارزهای دیجیتال به طور متوسط ​​در مقایسه با بازارهای سنتی مانند سهام، اوراق قرضه و اسناد خزانه، نوسان قیمت بسیار بالاتری را تجربه می کند. در سال ۲۰۲۱، مزیت نوسانات کامل محقق شده است.

پراکسی های بازار مانند S&P 500 Exchange Traded Fund (SPY) 27 درصد و بیت کوین (BTC) 140 درصد افزایش یافته است!

البته، داستان سال ۲۰۲۲ بسیار تاریک‌تر است، اما سرمایه‌گذاران کهنه‌کار بیت‌کوین از دیدن سقوط بیت‌کوین از اوج خود شگفت‌زده نشدند. در واقع، از نظر تاریخی در طول زمستان‌های ارزهای دیجیتال، ارزش بیت‌کوین حداقل در سه نوبت بیش از ۶۰ درصد کاهش یافته است و دوباره به بالاترین حد خود رسیده است.

ماهیت نوسانات این است که اوج ها بسیار زیاد و پایین ها بسیار کم هستند. اما بسیاری از دنیای مالی تنها بر نیمی از جمله تمرکز می کنند. قسمت دوم مورد تاکید است، اولی زیر یک پتو قرار گرفته و پشت یک کابینت گرد و غبار پنهان شده است.

حقیقت ساده این است که نوسان می‌تواند برخی از بهترین فرصت‌های ریسک به پاداش را در بازار ارائه دهد، اما سرمایه‌گذاران باید در سرمایه‌گذاری‌های استثنایی سرمایه‌گذاری کنند تا دائماً از مزایای این فرصت‌ها بهره‌مند شوند.شما به مهارت‌های مدیریت ریسک و/یا کمک حرفه‌ای نیاز دارید.

گیج پل، یک برنامه ریز مالی معتبر که در یک نشریه مالی معروف منتشر شده است، می گوید: “نوسان قیمتی است که هنگام سرمایه گذاری در دارایی هایی که شانس شما را برای دستیابی به اهداف بلندمدت به حداکثر می رساند، پرداخت می کنید.” انتظار می رود و می تواند به عنوان هزینه ای برای دستیابی به این اهداف تلقی شود.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه الگوریتم داده اختصاصی Cointelegraph Markets Pro بر اساس نوسانات در سال ۲۰۲۲ معامله شده است.

سال گذشته، نوسانات به بازار ارزهای دیجیتال بازگشت و بیت کوین به ۱۵۵۰۰ دلار کاهش یافت. این کاهش حدود ۷۰ درصدی نسبت به ارزش ۴۷۸۰۰ دلاری آن در ۱ ژانویه ۲۰۲۲ است.

آلت کوین‌ها حتی به طرز چشمگیری حرکت کرده‌اند – پدیده‌ای که به الگوریتم کمی Cointelegraph Markets Pro کمک کرد، امتیاز VORTECS™، نتایج شگفت‌انگیزی را در آزمایش زنده خودکار ایجاد کند.

این نمودار از ۱۵ دسامبر، نتایج عملکرد امتیاز VORTECS™ را از ابتدای سال ۲۰۲۲ نشان می دهد. در زمان انتشار، بازده سرمایه گذاری (ROI) برای استراتژی های برتر در حال حاضر بیش از ۱۷۶٪ است.

برای مثال، در یک سناریوی آزمایشی مبتنی بر امتیاز مانند Buy80/Sell75، الگوریتم دارایی‌های دیجیتالی را زمانی که امتیاز VORTECS™ از آستانه اول ۸۰ فراتر رفت، خریداری می‌کند و زمانی که از آستانه دوم ۷۵ پایین‌تر می‌آید، می‌فروشد.

به سادگی سبد خود را بین تمام دارایی‌هایی که در حال حاضر نیاز به سرمایه‌گذاری در آن‌ها دارید، بدون استفاده از تکنیک‌های متوازن مجدد تقسیم کنید. این الگوریتم به بازدهی ۱۷۶ درصدی در بالاترین عملکرد آزمون استراتژی دست یافت – خرید ۸۵ / فروش ۸۰.

برای مقایسه، بیت کوین از اول ژانویه سال ۲۰۲۲ حدود ۷۰ درصد کاهش یافته است و سبد ۱۰۰ آلتکوین برتر با وزن برابر بیشتر کاهش یافته است.

تنها دلیلی که امتیازات VORTECS™ چنین بازدهی بالایی را به همراه دارد این است که بازار ارزهای دیجیتال بی ثبات است. فرصت‌های ورود و خروج متعدد را در بازه‌های زمانی بسیار کوتاه‌تر از آنچه معامله‌گران معمولاً در بازارهای مالی سنتی از آن لذت می‌برند، ارائه می‌دهد.

در حالی که این ممکن است بخشی از عملکرد ۲۴ ساعته معاملات ارزهای دیجیتال باشد، اما عموماً می‌دانیم که تحمل ریسک سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال به طور قابل‌توجهی بالاتر از مدیران اجرایی وال استریت است. همچنین به این دلیل است که به طور عمومی شناخته شده است.

بنابراین در حالی که نوسان دارای جنبه های منفی شناخته شده ای است، مانند خطر از دست دادن کامل و دائمی، اما برای معامله گرانی که مهارت های تحقیقاتی قوی دارند، مزایای بالقوه قابل توجهی نیز دارد.

و یک ابزار تحقیقاتی قدرتمند

برای مشاهده نحوه ارائه اطلاعات حرکت بازار توسط Cointelegraph Markets Pro قبل از اینکه این اطلاعات عمومی شود… اینجا را کلیک کنید.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری فردی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و دارای ریسک‌های مهمی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کامل هستند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. تصاویر و نمودارها در زمان نگارش صحیح هستند یا به شکل دیگری مشخص شده اند. استراتژی های آزمایش شده در دنیای واقعی توصیه نیستند. لطفا قبل از هر گونه تصمیم گیری مالی با یک مشاور مالی مشورت کنید.

همه نقل‌قول‌های ROI از ۲۷ دسامبر ۲۰۲۲ دقیق هستند.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا