اخبار ارز دیجیتال

Market Maker Keyrock 72 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B جمع آوری کرد

سرمایه گذاران در این دور شامل Ripple، SIX Fintech Ventures و Middlegame Ventures بودند.

بر اساس اعلامیه ای که در ۳۰ نوامبر منتشر شد، Keyrock، سازنده بازار دارایی های دیجیتال، ۷۲ میلیون دلار بودجه سری B جذب کرده است. Ripple، SIX Fintech Ventures و Middlegame Ventures سرمایه گذاران این دور هستند.

بودجه برای توسعه زیرساخت های Keyrock، ابزارهای مقیاس پذیری و مجوزهای نظارتی در اروپا، ایالات متحده و سنگاپور استفاده خواهد شد.

کوین دی پاتول، مدیرعامل Keyrock گفت که این شرکت در پنج سال گذشته بر چشم انداز بلندمدت تجارت خود تمرکز کرده است. او همچنین گفت:

دور جدید تامین مالی ما به ما این امکان را می دهد که آن را افزایش دهیم و به طور چشمگیری اجرای چشم انداز خود را برای ارائه راه حل های نقدینگی برای همه دارایی های دیجیتال تسریع کنیم. هدف ما گسترش به بازارهای جدید با خدمات هدفمند است.”

Keyrock که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد، توسط جرمی د گرودت و خوان دیوید مندیتا تأسیس شد و نقدینگی را برای بیش از ۸۵ پلت فرم معاملاتی غیرمتمرکز و متمرکز فراهم می کند. به گفته این شرکت، نقدینگی بیش از ۸۵ پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز و متمرکز را تامین کرده و در سال گذشته به ۲۰۰ بازار جدید گسترش یافته است که نتیجه آن انقباض کلی بازار در چند ماه گذشته بوده، در حالی که حجم معاملات افزایش یافته و سه برابر شده است.

Maxime Fages، مدیر بازارهای نهادی در Ripple، گفت که Keyrock به مدت سه سال راه حل های نقدینگی مقیاس پذیر را برای Ripple ارائه کرده است. کی راک تحت رهبری کوین، جرمی و خوان، خود را به عنوان یک بازیگر کلیدی در این فضا با ساخت راه‌حل‌های مقیاس‌پذیر درجه یک سازمانی و اتخاذ رویکردی قانون‌گذاری تثبیت کرده است.

این شرکت مستقر در بروکسل همچنین قصد دارد تعداد نیروی کار خود را در سطح جهانی دو برابر کند که در حال حاضر با وجود شرایط بازار، بیش از ۱۰۰ کارمند دارد.

در اوایل این ماه، کوین تلگراف گزارش داد که شرکت‌های ارزهای دیجیتال، از جمله صرافی‌های ارزهای دیجیتال، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و توسعه‌دهندگان بلاک چین، مجبور شده‌اند مشاغل خود را کاهش دهند تا در بازار نزولی چابک بمانند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا